date_range سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۵۹:۴۱ ب.ظ

پلگرینو، سرمربی لگانس: بازی با بارسلونا را یک فرصت بزرگ می‌بینم

پلگرینو، سرمربی لگانس: بازی با بارسلونا را یک فرصت بزرگ می‌بینم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

آلاوز، آخرین تیمی است که توانسته بارسا را در نیوکمپ شکست بدهد. سرمربی آن تیم، حالا روی نیمکت لگانس می‌نشیند و فردا در باتارکه باید بار دیگر مقابل بارسلونا قرار بگیرد آن هم در حالی که تیمش قعرنشین جدول رده‌بندی است.

طرفداری - مائوریسیو پلگرینو، سرمربی آرژانتینی لگانس از بازی این تیم مقابل بارسلونا می‌گوید.

لگانس که فصل جدید را به هیچ عنوان خوب شروع نکرده و از پنج هفته ابتدایی تنها یک امتیاز به دست آورده، هم اکنون قعرنشین جدول رده بندی است. 4 باخت از 5 بازی چیزی نیست که هواداران و مدیران باشگاه به راحتی با آن کنار بیایند. لگانس که به شدت به کسب یک برد برای بازگشت به مسیر آرامش نیاز دارد، فردا باید در خانه از بارسلونایی پذیرایی کند که پس از توقف خانگی مقابل ژیرونا، چیزی جز برد نمی‌خواهد.

به گزارش موندو دپورتیوو ، مائوریسیو پلگرینو، سرمربی لگانس درباره این بازی می‌گوید:

می‌خواهیم جوری بازی کنیم که هواداران به بازیکنانشان افتخار کنند. این هدف ما در همه بازی‌ها است. همیشه می‌خواهیم بهترین نمایش ممکن را داشته باشیم. به هر بازی به چشم یک فرصت نگاه می‌کنیم و بازی با بارسلونا را یک فرصت بزرگ می‌دانم. بارسا تیم بزرگی است و مطمئنا باید بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم تا شانسی مقابل آنها داشته باشیم. امیدوارم شب خوبی در انتظار ما باشد. کاری که باید انجام بدهیم این است که در مناطق حساس زمین به خوبی دفاع کنیم. ضمنا باید شجاعت حمله به تیم حریف را هم داشته باشیم.

وقتی بارسلونا تنها یک جام در هر فصل می‌برد، از آن به عنوان فصلی توام با ناکامی یاد می‌شود. این باشگاه‌ها به سطحی از فوتبال رسیده‌اند که حرف از سه گانه زدن در هر فصل، کاملا عادی به نظر می‌آید. مسی؟ او سال‌ها است در بارسا می‌درخشد و در بالاترین سطح حضور دارد و به نظر من ثابت او چیزی است که بیشتر از هر چیزی ارزش تمجید دارد چون سخت ترین کار حفظ ثبات است.

نمایش موجودیت‌ها