date_range چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۵۶:۱۲ ب.ظ

نقل و انتقالات NBA؛ هیوستون راکتس می‌تواند با انجام یک معامله پیچیده جیمی باتلر را به خدمت بگیرد

نقل و انتقالات NBA؛ هیوستون راکتس می‌تواند با انجام یک معامله پیچیده جیمی باتلر را به خدمت بگیرد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

هیوستون راکتس قصد دارد با شروع مهلت رسمی انتقال بازیکنان فری ایجنت، معامله بزرگی با فیلادلفیا سونی سیکسرز انجام دهد.

طرفداری - با آغاز رسمی مهلت نقل و انتقال بازیکنان آزاد در روز یکشنبه، هیوستون راکتس برای اضافه کردن جیمی باتلر به ترکیب خود تلاش خواهد کرد.

به گزارش آدرین وجناروسکی از ESPN ، جیمی باتلر با فعال نکردن گزینه پلیر آپشن در قرارداد فعلی خود با فیلادلفیا سونی سیکسرز، به یک فری ایجنت تبدیل خواهد شد و می‌تواند قرارداد جدیدی با هرکدام از تیم‌های NBA، حتی فیلادلفیا امضا کند اما این بازیکن قصد دارد آینده خود را در تیم دیگری دنبال کند. هیوستون راکتس نیز در تلاش است تا باتلر را به جیمز هاردن و کریس پال؛ که به نظر در تیم باقی خواهد ماند؛ اضافه کند اما مشکل آن است که هیوستون در حالت فعلی مجاز به جذب باتلر به صورت یک بازیکن آزاد و پرداخت حقوق وی نیست. باتلر این حق را خواهد داشت که قراردادی 140 میلیون دلاری با راکتس  امضا کند به شرطی که این تیم بازیکنانی مثل کلینت کاپلا، اریک گوردون یا پی‌جی تاکر را به فیلادلفیا یا هر تیم دیگری واگذار کند تا بتواند سقف حقوق پرداختی خود را خالی نماید.

از طرف دیگر فیلادلفیا نیز نمی‌خواهد باتلر را به صورت فری ایجنت به تیم دیگری واگذار کند و مایل است در یک مبادله شرکت کند و شاید با مشاهده بازیکنان پیشنهادی هیوستون برای انجام این کار ترغیب شود. پس بهترین گزینه برای دو تیم آن است که فیلادلفیا قرارداد جدید به ارزش 140 میلیون دلار را با باتلر امضا کرده و سپس در یک ترید او را به هیوستون راکتس واگذار نماید. همچنین برخی از منابع دیگر اطلاع داده‌اند که سونی سیکسرز برنامه دارد در روز یکشنبه، یک قرارداد جدید پنج ساله به ارزش 190 میلیون دلار یا چهار ساله به ارزش 146.5 میلیون دلار به باتلر پیشنهاد دهد.

نمایش موجودیت‌ها