date_range جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۰:۰۵ ب.ظ

لنوو: برای بازی کردن در تمامی مسابقات به آرسنال آمدم؛ سبک امری با بازی من همخوانی بیشتری دارد

لنوو: برای بازی کردن در تمامی مسابقات به آرسنال آمدم؛ سبک امری با بازی من همخوانی بیشتری دارد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دروازه‌بان سابق بایرلورکوزن قصد دارد تا توانایی‌هایش را به همه اثبات کند.

طرفداری- برند لنو، دروازه بان آلمانی آرسنال، نیمکت نشینی در لندن را کمی ناامید کننده توصیف کرده است.

به گزارش ESPN ، لنو که در پنج بازی ابتدایی توپچی ها در لیگ برتر نیمکت نشین پتر چک بوده است، شب گذشته در لیگ اروپا اولین بازی خود را برای تیم جدیدش انجام داد و دو بار دروازه اش را باز شده دید. او در مصاحبه پس از بازی گفت:

برای بازی کردن در تمامی بازی ها به این باشگاه آمدم. اما به نظرم انتقال به باشگاهی بزرگ تر در کشوری دیگر، به مدتی زمان نیاز دارد. اوضاع کمی دلسرد کننده است ولی من با آرامش به سختکوشی خود برای بهتر شدن ادامه می دهم. مربی همیشه بر حسب عملکرد بازیکنان، ترکیب یازده نفره تیم را می چیند. به نظرم این ترکیب نه هر هفته، ولی تغییر پذیر است و در آینده می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. او به من نگفته که پتر در لیگ به میدان خواهد رفت و من در بازی های لیگ اروپا. هر روز تلاش می کنم تا در بازی های بیشتری به میدان بروم.

با این وجود لنو می گوید که رابطه حسنه ای با چک دارد و از رقابت با این دروازه بان، چیزهای زیادی می آموزد. 

ما با هم شوخی می کنیم و مشوق یکدیگر هستیم و به نظرم رقابتی که بین ما جریان دارد، خیلی خوب است. با وجود این که او شخصیت بزرگی محسوب می شود، من تنها برای یادگیری از پتر به اینجا نیامدم. او دوران حرفه ای برجسته ای داشت و هنوز هم دروازه بان خیلی خوبی است. من به خاطر باشگاه به اینجا آمدم. البته که کار کردن با او خیلی خوب است و رقابت کردن با او، برای پیشرفت کردن خودم هم بسیار سودمند است. 

لنو در بازی شب گذشته به راحتی با توپ کار می کرد؛ چیزی که امری از چک هم خواسته است، بازی با پای خوب بوده که البته در چند مورد با اشتباهاتی از سوی این دروازه بان با تجربه همراه شده است. 

سبک بازی مربی با سبک من همخوانی دارد. فکر می کنم با توپ و در زمینه پاسکاری خوب کار کردم. البته که دو گل ناامید کننده بودند ولی آن ها گل های خیلی خوبی زدند. شاید به مقداری فرصت نیاز دارم. بازی کردن به این سبک، کمی ریسک بیشتری دارد چون قصد نداریم توپ را بلند ارسال کنیم. می خواهیم از عقب بازی کنیم چون ابزار لازم برای این کار را داریم و بدین صورت در محوطه هجده قدم حریف فضای بیشتری خواهیم داشت.

در نیمه اول بازی شب گذشته، حریف خیلی عقب نشسته بود و به همین خاطر برای خلق موقعیت مشکلات بزرگی داشتیم. پس زمانی که بیشتر حمله کردند، موقعیت هایی ایجاد شد تا با بازی از عقب، فرصت هایی خلق کنیم. اما کل تیم به مدتی زمان برای پیشرفت کردن و کسب اعتماد به نفس نیاز دارد.

نمایش موجودیت‌ها