date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۶:۱۳ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ عزت‌الله اکبری ناکام در کسب مدال

کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ عزت‌الله اکبری ناکام در کسب مدال
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|کشتی

اکبری موفق به کسب مدال نشد.

طرفداری - در ادامه مسابقات فینال و رده‌بندی 4 وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان که از ساعت 19:30 امشب در شهر بوداپست مجارستان آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در دیدارهای رده‌بندی اوزان 79 و 92 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که اکبری در وزن 79 کیلوگرم با شکست در دیدار رده‌بندی از کسب مدال برنز بازماند.

به گزارش فارس ، در وزن 79 کیلوگرم که 26 نفر حضور داشتند عزت الله اکبری در دور اول با نتیجه 10 بر 2 مقابل جانی بور، دارنده مدال نقره زیر 23 سال اروپا از فرانسه به پیروزی رسید. وی در دور دوم نیز با نتیجه 3 بر 2 از سد سوسوکه تاکاتانی، دارنده مدال نقره جهان از ژاپن گذشت و راهی یک‌چهارم نهایی شد. اکبری در این مرحله نیز با نتیجه 7 بر 4 گریگور گیریگوریان از ارمنستان را شکست داد و راهی نیمه‌نهایی شد.

وی برای حضور در فینال به مصاف جبرئیل حسن‌اُف از آذربایجان رفت که با شکست 3 بر 3 از حضور در فینال بازماند. این نتیجه در حالی رقم خورد که اکبری تا ثانیه‌های پایانی با نتیجه 3 بر صفر پیش بود، اما در نهایت 3 امتیاز از دست داد و بازنده شد.

اکبری در دیدار رده‌بندی نیز با نتیجه 8 بر 8 مغلوب علی شعبان‌اُف از بلاروس شد و از کسب مدال برنز بازماند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که اکبری تا ثانیه‌های پایانی با وجود اینکه 8 بر 3 از حریف عقب بود موفق به جبران این اختلاف شد، اما همچنان بازنده بود تا اینکه در لحظات پایانی موفق به خاک کردن حریف گردید که داوران ۲ امتیاز را دادند اما بعد از اعتراض حریف و بازبینی فیلم مسابقات ۲ امتیاز را پس گرفتند، چون معتقد بودند بعد از اتمام زمان مسابقه خاک رخ داده است. تا دستان اکبری از مدال برنز کوتاه بماند.

تا دقایقی دیگر علیرضا کریمی در دیدار رده‌بندی وزن 92 کیلوگرم برای کسب مدال برنز به میدان خواهد رفت.

رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم و امیرحسین مقصودی در وزن 65 کیلوگرم نیز با شکست مقابل حریفانشان حذف شدند.

نمایش موجودیت‌ها