date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۵۴:۱۶ ب.ظ

دوست دارم کرواسی قهرمان جهان شود کانسلو: در اینتر پیشرفت کردم اما در یوونتوس می‌خواهم قهرمان شوم؛ با رونالدو شانس خوبی برای فتح اروپا داریم

دوست دارم کرواسی قهرمان جهان شود کانسلو: در اینتر پیشرفت کردم اما در یوونتوس می‌خواهم قهرمان شوم؛ با رونالدو شانس خوبی برای فتح اروپا داریم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدافع راست پرتغالی یوونتوس پیراهن شماره 20 این تیم را برتن خواهد کرد.

طرفداری- ژائو کانسلو، مدافع ساله 24 ساله پرتغالی در انتقالی 40 میلیون یورویی از والنسیا به یوونتوس پیوست . کانسلو که یکی از ارکان مهم پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس بود امروز در کنفرانس خبری معارفه خود شرکت کرد:

اهداف یوونتوس:

بازی کردن در کنار کریستیانو رونالدو، بهترین بازیکن جهان برایم باعث خوشحالی است و امیدوارم که در کنار هم قهرمان شویم. قهرمانی در لیگ قهرمانان یک الزام برای ما نیست بلکه رقابت کردن برای کسب آن ضروری است و در این راه، کریستیانو کیفیت تیم را افزایش می دهد. با این حال نباید فراموش کنیم که تیم های بزرگ دیگری نیز با این هدف به رقابت خواهند پرداخت. یوونتوس در زمره بهترین تیم های اروپاست. هدف ما رقابت برای کسب تمام جام های ممکن است و برای این هدف تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد.

دوران حضور در اینتر: 

 حضور در اینتر گام مهمی برایم بود و از آن ها بابت پیشرفتی که داشتم، تشکر می کنم. بازی فصل پیش اینتر-یوونتوس بهترین بازی دوران فوتبالم بود اما حالا من این جا در یوونتوس هستم. اینتر و یوونتوس تیم های بزرگی هستند اما به این جا آمدم تا قهرمان شوم. اینتر حق خرید من را داشت اما آن را فعال نکرد. یوونتوس به شدت خواهان من بود و تصمیم گرفتم تا به این تیم بپیوندم.  یوونتوس به شکل بسیار خوبی از من استقبال کرد و بازیکنان بزرگی در این تیم حضور دارند. لالیگا نسبت به سری آ، فنی تر است اما در سری آ تیم ها تاکتیکی تر هستند. در ایتالیا، ضعف های دفاعی که در لالیگا داشتم برطرف شده است.

تطبیق با تیم: 

هنوز با سرمربی تیم صحبت نکرده ام اما الگری، ایده های روشنی دارد و به تیم هویت می دهد. در یوونتوس، دیبالا، داگلاس کاستا و هیگواین مرا تحت تاثیر قرار می دهند اما تیم مدافعان قدرتمندی مانند کیه لینی هم دارد. بابت قیمتی که یوونتوس برایم پرداخته احساس مسئولیت بالایی دارم اما با کار زیاد و دستورات مربی، ثابت خواهم کرد که ارزش 40 میلیون یورو را دارم. رقابت زیادی در تیم وجود دارد اما تلاش خواهم کرد تا جایگاه ثابتی در تیم به دست آورم. با الکس ساندرو در تیم خیلی صحبت کرده ام و او استقبال زیادی از من کرده است. با حضور الکس ساندرو، داگلاس کاستا و البته کریستیانو رونالدو (بازیکنان پرتغالی زبان)، کار آسان تری برای تطبیق با تیم خواهم داشت.

خوشحالی از پیوستن به یوونتوس: 

اگر در تیم بزرگی مثل یوونتوس بتوانم خوب بازی کنم، شانس خوبی برای حضور در ترکیب تیم ملی پرتغال نیز خواهم داشت. بازی برابر بنفیکا در هفته آینده برایم بسیار خاص خواهم بود اما تمام توانم را برای بیانکونری خواهم گذاشت. آیا وولورهمپتون به خرید من نزدیک بود؟ نه، اما این که باشگاه های زیادی به من علاقه مند بودند، مسئله جالبی است. مفتخرم که عضوی از خانواده یوونتوس هستم. فینال جام جهانی؟ نمی دانم عادلانه است بگویم یا نه اما طرفدار کرواسی هستم. 

نمایش موجودیت‌ها