date_range سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۴۸:۲۵ ق.ظ

نیروی انتظامی بابت برخورد علیرضا بیرانوند پس از دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی، پیگیری قضایی انجام خواهد داد

نیروی انتظامی بابت برخورد علیرضا بیرانوند پس از دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی، پیگیری قضایی انجام خواهد داد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دروازه‌بان ملی پوشش پس از آخرین دیدار لیگ برخوردی با یکی از پرسنل نیروی انتظامی داشت.

طرفداری - در هفته پایانی لیگ برتر خلیج فارس، تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی جم به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی سرخ پوشان و قهرمانی این تیم همراه بود.

علیرضا بیرانوند در این مسابقه با یکی از پرسنل نیروی انتظامی برخوردی داشت که همین موضوع موجب محرومیت وی از انجام فعالیت های ورزشی شد . هرچند که باشگاه پرسپولیس و دروازه بان ملی پوش رسما از نیروی انتظامی عذرخواهی کردند .

با این وجود نیروی انتظامی نمی خواهد با این مسئله کنار بیاید. به نقل از فارس ، ناجا اطلاعیه ای را منتشر کرد که به شرح زیر است:

در حاشیه دیدار تیم پرسپولیس و پارس جنوبی در 26 اردیبهشت در ورزشگاه تختی شهرستان جم استان بوشهر، شاهد رفتار ناشایست علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس با مامور نیروی انتظامی حین انجام وظیفه بودیم.

این در حالی است که فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که مامور پلیس پیش از برخورد علیرضا بیرانوند، تنها در حال سلفی گرفتن  با سید جلال حسینی کاپیتان سرخپوشان بوده و هیچ حرکت دیگری انجام نداده است.

جالب آنکه این مامور برحسب علاقه و اظهار خوشحالی از قهرمانی تیم محبوبش این اقدام را نموده و متاسفانه با وی رفتار اهانت آمیز می شود؟!

 به دنبال انتشار گسترده کلیپ برخورد ناشایست و به دور از اخلاق دروازه بان تیم پرسپولیس،  عذرخواهی بیرانوند از مامور پلیس به مطالبه  افکار عمومی، ورزش دوستان و آحاد مردم جامعه تبدیل شد و انتظار می‌رفت که  آقای علیرضا بیرانوند که بارها و بارها در مصاحبه های مطبوعاتی  مدعی  اخلاق حرفه ای، منش متواضعانه و مردمی بوده در اظهار تاسف از این حرکت، از نیروی پلیس رسما دلجویی کند که متاسفانه این مطالبه عمومی محقق نشد و در یک اقدام ناشیانه و عجولانه، شاهد بودیم سایت باشگاه پرسپولیس  از طرف باشگاه متن  عذرخواهی را منتشرکرد و زبان گویا و رسای دروازه بانی شد که کوچکترین اقدام یا اظهار تاسفی برای دلجویی از مامور پلیس نکرد و در پس بیانیه و کلی‌گویی‌های باشگاه پنهان شد.

نیروی انتظامی ضمن احترام به تصمیمات کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون فوتبال بر خود فرض می‌داند از جنبه سازمانی و در راستای صیانت از حقوق کارکنان زحمتکش و خدوم خود از طریق مراجع قضایی موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

نمایش موجودیت‌ها