date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۳۱:۱۱ ق.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

پندار خمارلو: صحبت‌های من در واکنش به توهین محمد دایی به هواداران پرسپولیس بود؛ علی دایی از اسطوره‌های پرسپولیس است

پندار خمارلو: صحبت‌های من در واکنش به توهین محمد دایی به هواداران پرسپولیس بود؛ علی دایی از اسطوره‌های پرسپولیس است
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدیررسانه‌ای تیم پرسپولیس می‌گوید خطاب من در مصاحبه روز گذشته به محمد دایی بود اما برخی‌ها با شیطنت می‌خواهند این صحبت‌ها را به آقای علی دایی نسبت دهند.

طرفداری - پندار خمارلو، در واکنش به مصاحبه روز گذشته‌ اش که در آن از محمد دایی مربی تیم سایپا انتقاد کرده بود، گفت:

صحبت‌های روز گذشته من با خبرگزاری فارس در واکنش به اظهارات محمد دایی مربی تیم فوتبال سایپا بوده است و به هیچ عنوان منظور و مخاطب من به شخص آقای علی دایی سرمربی محترم این تیم نبوده و نیست. آقای علی دایی از بزرگان فوتبال ایران و از اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس است اما در این بین برخی‌ها قصد دارند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و به دنبال ایجاد حاشیه هستند.

به نقل از فارس ، وی ادامه داد:‌

صحبت‌های من در واکنش به توهین محمد دایی به هواداران پرسپولیس بود چرا که او در آن مصاحبه به الفاظ بدی به هواداران پرسپولیس  و سرمربی محترم تیم آقای برانکو توهین کرد و من پاسخگوی اظهارات او بودم اما متاسفانه بعداز انتشار این مصاحبه برخی‌ها سوء استفاده کرده و با شیطنت می‌خواهند این صحبت‌های من را به آقای علی دایی ارتباط دهند اما باز هم تاکید می‌کنم صحبت‌های من خطاب به محمد دایی مربی تیم سایپا بوده است.

وی درباره برگزار نشدن نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس هم اظهار داشت:

از آنجایی که ما شب به اصفهان می‌رسیم نشست خبری آقای برانکو برگزار نخواهد شد. از طرف دیگر آقای منصوریان هم قرار شد بعد از بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد و به همین دلیل نشست خبری قبل از بازی برگزار نمی‌شود.

نمایش موجودیت‌ها