date_range پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۰۸:۳۹ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

مسابقات تکواندو گرندپری 2018-چین تایپه؛ هادی‌پور حذف شد

مسابقات تکواندو گرندپری 2018-چین تایپه؛ هادی‌پور حذف شد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|تکواندو

آرمین هادی‌پور موفق نشد مدالی را برای ایران کسب کند.

طرفداری - مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال 2018 در 4 وزن المپیکی مردان و زنان از روز گذشته (چهارشنبه - 28 شهریورماه) در تائویوان چین تایپه آغاز و فردا به پایان می‌رسد.

به گزارش فارس ، امروز پنجشنبه - 29 شهریورماه و در روز دوم مبارزات اوزان 58- کیلوگرم گروه مردان پیگیری می‌شود که آرمین هادی‌پور نماینده کشورمان بود.

نماینده وزن اولی کشورمان در نخستین دیدار «آنتونیو فلسا» از ایتالیا را با نتیجه 17 بر 11 از پیش رو برداشت اما در گام دوم و برابر «جون جانگ» کره‌ای قهرمان آسیا و نایب قهرمان گرنداِسلم نتیجه را 12 بر 7 واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

روز گذشته میرهاشم حسینی موفق شد مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را کسب کند و ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی از کسب مدال بازماندند. فردا جمعه - 30 شهریورماه و در روز پایانی نیز مهدی خدابخشی نماینده کشورمان است که در اولین دیدار به مصاف «صالح الشراباتی» از اردن دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی 2018 و نقره قهرمانی آسیا 2018 می‌رود و در صورت برتری با برنده دیدار پرتغال و کره‌جنوبی مبارزه می‌کند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

نمایش موجودیت‌ها