date_range دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۵۶:۰۸ ق.ظ

کلوپ پس از شکست برابر سویا: جوانانی داریم که برای اولین بار در تیم اصلی لیورپول بازی می‌کنند؛ لاروچی خوش‌شانس بود که پایش نشکست

کلوپ پس از شکست برابر سویا: جوانانی داریم که برای اولین بار در تیم اصلی لیورپول بازی می‌کنند؛ لاروچی خوش‌شانس بود که پایش نشکست
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدافع جوان لیورپول دچار مصدومیتی بد شد و حال پزشکان باید وضعیت او را ارزیابی کنند.

طرفداری - تیم های لیورپول و سویا در چارچوب تور پیش فصل آمریکا به مصاف هم رفتند که این دیدار با شکست 2-1 قرمزها به اتمام رسید.

به نقل از سایت رسمی لیورپول ، یورگن کلوپ پس از این مسابقه گفت:

اگر بخواهیم در مورد فوتبال صحبت کنیم باید بگوییم خوب نبود. ما باید خیلی بهتر کار می کردیم ولی این گونه نشد. در این مسابقه باید توپ ها را از حریف می گرفتیم و مبارزه می کردیم ولی به خوبی از پس این کار برنیامدیم. ما به چنین مسابقاتی نیاز داریم. البته وضعیت مان دشوار است چرا که بازیکنان خط حمله و دو هافبک مهم مان را در اختیار نداریم و حال بازیکنان جوان بازی می کنند و درست نیست در چنین شرایطی، آنها را قضاوت کرد. بسیار از آنها اولین بار است که در کنار تیم اصلی تمرین می کنند و می دانید ما تمرینات پرفشاری چه از نظر جسمی چه از نظر ذهنی داریم.

سرمربی لیورپول ادامه داد:

شروع خوبی در این بازی داشتیم. پرس مان نیز واقعا خوب بود. خدا را شکر، سویا نیز فوتبال خوبی بازی می کرد و برای گلزنی به زمین آمده بود. سپس از زمان بازی گذشت و پرس مان به خصوص در خط هافبک خوب نبود و به نظرم فاصله خطوط مان خیلی زیاد شد. البته نمی خواهم بهانه بیاورم ولی بازیکنان طی روزهای اخیر شرایط خاصی داشته اند.

کلوپ در خصوص زمان بازگشت مانه، صلاح و فیرمینو افزود:

باید ببینیم شرایط چگونه خواهد بود. آیا از ابتدا دوست داشتم همه بازیکنانم را داشته باشم؟ بله قطعا. آخرین بار چنین مسئله ای را 12 سال پیش تجربه کردم و حال باید منتظر بازگشت آنها باشیم و برایشان برنامه ای ویژه در نظر بگیریم. قبل از شروع لیگ باید به مصاف منچسترسیتی برویم. هنوز روی مسائل جسمانی کار می کنیم ولی واقعا باید بگویم در حال آماده سازی سریع تیم هستیم.

سرمربی قرمزها در خصوص مصدومیت یاسر لاروچی اضافه کرد:

اجازه دهید وضعیت یاسر را ارزیابی کنیم. به نظر که یاسر (به دلیل نشکستن پایش) خوش شانس بود. البته در مورد این مسائل همیشه باید کمی صبر کنید. او نمی توانست بازی کند و این اولین نشانه بد بود ولی در رختکن شرایطش بهتر بود. اکنون به طور قطعی نمی توانم ارزیابی کنم ولی باز هم می گویم او به نظر خوش شانس بود که پایش نشکست. باید سریعا با پزشکان صحبت کنم و ببینم چه می گویند. سپس خواهیم دید چه پیش می آید.

نمایش موجودیت‌ها