date_range چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۳۱:۵۶ ق.ظ

در حملات سرعت عمل نداشتیم آنچلوتی: ستاره سرخ در اتلاف وقت و تمارض، حرفه‌ای است؛ در رده دوم گروه هستیم و نباید منفی فکر کنیم

در حملات سرعت عمل نداشتیم آنچلوتی: ستاره سرخ در اتلاف وقت و تمارض، حرفه‌ای است؛ در رده دوم گروه هستیم و نباید منفی فکر کنیم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی ناپولی گفت تیمش مقابل ستاره سرخ، کند عمل کرده اما نیازی نیست بیش از حد شرایط را منفی بدانند.

طرفداری - در حالی که ناپولی در لیگ قهرمانان در گروهی سخت با حضور پاری سن ژرمن و لیورپول حضور دارد اما موفق نشد حریف خود ستاره سرخ، دیگر تیم گروه را شکست دهد و بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید . کارلو آنچلوتی در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:

در پاس دادن ها کمی کُند عمل کردیم و اشتباهات زیادی در بازی داشتیم. در یک گروه سخت، دو امتیاز از دست دادیم، درست است اما هنوز پنج مسابقه دیگر باقی مانده است. ما در حال حاضر در رده دوم گروه هستیم و نیازی نیست بیش از حد منفی نگر باشیم. تاسف آور زیرا به زدن گل خیلی نزدیک بودیم. 

این مساله به یک مشکل تبدیل می شود زیرا مردان آنچلوتی در سه بازی اخیرشان تنها یک گل به ثمر رسانده اند:

اجتناب ناپذیر بود که در 15 دقیقه پایانی، شاهد فوتبال واقعی نباشیم زیرا ستاره سرخ بارها این کارها را انجام داده است. آنها در اتلاف وقت و تمارض، حرفه ای هستند و بارها داور فریب آنها را خورد. با این حال مشکل ما این نبود. باید زودتر از آن گل می زدیم. 

باز هم میلیک در سیستم 4-4-2 در کنار اینسینیه زوج تهاجمی ناپولی را تشکیل داد اما به نظر این زوج کارایی لازم را نداشتند:

من می خواستم در اولین تعویض دریس مرتنز را به زمین بفرستم. در مورد تعویض آلان در پایان نیمه اول قکر کردم زیرا عملکرد او تحت تاثیر کارت زرد قرار گرفته بود اما او بازیکن مهمی برای ماست و می خواستم ببینم بازی چطور پیش می رود. 

فکر می کنم ما برای حمله کردن وقت زیادی لازم داشتیم و مدافعان آنها دوباره بر می گشتند. بعد بیشتر بازی را به مرکز میدان آوردیم و زیاد به کناره ها نرفتیم. اینسینیه در فضاهای کوچک خیلی خوب است و بدون توپ هم خوب کار می کند. بنابراین در پست جدیدش می تواند به ما گزینه های جدیدی بدهد. به محض آنکه مرتنز به بازی رفت، از او در کناره ها استفاده کردیم آن پست به سرعت نیاز دارد و در آن زمان، او کمی خسته بود. 

نمایش موجودیت‌ها