date_range جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۳:۳۴ ق.ظ

ال ماتادور به سن پائولو برمی‌گردد؟ اولویت ناپولی برگرداندن کاوانی است؛ پاری‌سن‌ژرمن درهای خروج را به روی ال ماتادور نبسته است!

ال ماتادور به سن پائولو برمی‌گردد؟ اولویت ناپولی برگرداندن کاوانی است؛ پاری‌سن‌ژرمن درهای خروج را به روی ال ماتادور نبسته است!
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

کاوانی علی‌رغم همه گلزنی‌هایش، مخالفانی در باشگاه دارد و بعید نیست در همین تابستان از پارک ده پرنس برود.

طرفداری - ناپولی برای تقویت خط حمله‌اش به بازگرداندن ادینسون کاوانی فکر می‌کند.

به گزارش پاریس یونایتد ، کاوانی فصل گذشته پس از 5 فصل بازی برای پی اس جی، به بهترین گلزن تاریخ باشگاه تبدیل شد اما هنوز هم مخالفانی در میان مدیران بلند پایه باشگاه دارد. از یک سو، پاری سن ژرمن کاری کرد دیگر باشگاه‌ها پی ببرند که جدایی کاوانی با شرایطی ممکن است. شخص آنترو هنریکه که پیشتر گفته شد از موافقان فروش کاوانی - و البته رابیو - است با چند ایجنت تماس گرفته تا اعلام کند کاوانی فروشی است. از یک طرف دیگر هم برخی از مدیران باشگاه به ناپولی و نزدیکانش اطمینان دادند که او برای فصل آینده هم بخش مهمی از پروژه تیم خواهد بود.

در سمت دیگر قضیه، کاوانی همچنان در خاطر تیفوسی‌های ناپل است. دی لورنتیس، کاوانی را به مثابه یک قهرمان برای ناپلی‌ها می‌بیند و بازگرداندن ال ماتادور را به اولویت باشگاهش در خط حمله تبدیل کرده است. اگر نهایتا مشخص شود که خرید کاوانی ممکن است، دی لورنتیس چندین گزینه برای ارائه پیشنهادی مطلوب به پاری سن ژرمن را بررسی می‌کند. از طرفی برای ادینسون نیز قرارداد 4 تا 5 ساله در نظر گرفته خواهد شد با دستمزدی در خور توجه.

آنچلوتی هم وارد قضیه شده است. سرمربی اسبق پاری سن ژرمن، کاوانی را بالاتر از بنزما - که زیاد از ایده رفتن به ناپولی استقبال نمی‌کند - به اولویتش در خط حمله تبدیل کرده است. کاوانی اگرچه در حال حاضر به جدایی از پی اس جی فکر نمی‌کند اما از برخورد دوگانه مدیران ناامید شده و از طرفی جدایی دو تن از دوستان صمیمی‌اش یعنی پاستوره و یوری را هم درک نمی‌کند. از این نکته هم نباید به راحتی عبور کرد که پدر ادینسون کاملا موافق بازگشت او به ناپل است. شهری که فرزندان این مهاجم در آن زندگی می‌کنند.

نمایش موجودیت‌ها