date_range یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۳۱:۵۰ ق.ظ

ارنستو والورده: مردم می‌گویند بارسلونا قهرمان لالیگا است اما ما هنوز قهرمان نیستیم؛ همیشه بازی‌های پس از لیگ قهرمانان سخت است

ارنستو والورده: مردم می‌گویند بارسلونا قهرمان لالیگا است اما ما هنوز قهرمان نیستیم؛ همیشه بازی‌های پس از لیگ قهرمانان سخت است
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی بارسلونا تاکید دارد که هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست و آنها باید تا آخرین امتیاز در لالیگا تلاش کنند.

طرفداری - دیدار دو تیم بارسلونا و رئال سوسیداد با پیروزی 2-1 بلوگرانا به پایان رسید. با وجود آنکه 5 هفته مانده به پایان بازی های لالیگا، بارسلونا با 9 امتیاز اختلاف، صدرنشین است اما ارنستو والورده در کنفرانس خبری پس از بازی فکر نمی کند قهرمانی آنها قطعی باشد:

بازی امروز هم مثل سایر بازی ها بسیار مهم بود. ما هنوز امتیازاتی برای قهرمانی لازم نداریم و کسب این امتیازات آسان نیست. می دانم مردم می گویند بارسلونا همین حالا هم قهرمان است اما اینطور نیست. ما هنوز قهرمان نیستیم. باید بازی به بازی پیش برویم تا در نهایت قهرمان شویم. هنوز هیچ چیز تمام نشده است. هیچ تا زمانی که آخرین امتیاز لازم را بگیریم، تمام نشده است. همیشه قهرمانی سخت خواهد بود.

چند روز پس از پیروزی مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان، والورده اعتراف کرد تیمش به تعادل نیاز داشته:

وقتی یک بازی مانند بازی با منچستریونایتد در مرکز کانون توجهات دارید، باید برگردید و دوباره تیم را برای بازی بعد آماده کنید که این نکته اساسی است. بازی های بعد از لیگ قهرمانان برای همه ما سخت است. بازی آسانی نبود زیرا آنها خوب بازی کردند و به خوبی از عقب زمین بازیسازی می کردند. نتوانستیم بازی را آنطور که می خواستیم جلو ببریم. طراوت کمی داشتیم اما گل باعث شد شرایط بهتر شود. در نیمه دوم بهتر بودیم اما گلی که زدند، باعث شد شرایط پیچیده شود. خوشبختانه گل جوردی آلبا از راه رسید.

والورده همچنین در مورد کوتینیو صحبت کرد که توسط هواداران هو شد:

فکر می کنم هر اتفاقی که می افتد، خیلی مهم جلوه داده می شود اما هواداران با کوتینیو هستند و کوتینیو با هواداران است.

نمایش موجودیت‌ها