date_range شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۴:۴۶ ب.ظ

خیابانی: نتیجه بازی 10-0 نیست که نشود جبران کرد؛ هواداران باید قدرت روحی و روانی تیم را شارژ کنند

خیابانی: نتیجه بازی 10-0 نیست که نشود جبران کرد؛ هواداران باید قدرت روحی و روانی تیم را شارژ کنند
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

خیابانی بازگشت پرسپولیس را شدنی می‌داند.

طرفداری - جواد خیابانی پس از شکست پرسپولیس مقابل کاشیما در دیدار رفت فینال آسیا اظهار داشت به نظرم وظیفه تماشاگر پرسپولیس حتی از بازی مقابل الدحیل و السد نیز سنگین‌تر است.

به گزارش فارس ، جواد خیابانی گزارشگر بازی دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز پس از شکست سرخ‌پوشان اظهار داشت:

فوتبال به مانند زندگی است یعنی بالا و پایین و برد و باخت دارد. فکر می‌کنم پس از این همه فوتبال دیدن و گزارش کردن می‌توانم درک کنم که فوتبال است و یک تیم می‌تواند شکست بخورد. پرسپولیس باخت ولی دنیا به آخر نرسید. تیم باید برگرد و ریکاوری کند.

وی ادامه داد:

به نظرم من اکنون نقش هواداران پرسپولیس خیلی مهمتر از قبل بازی است. آنها باید اکنون تیم را روحیه دهند و به حالت خوب برگردانند. باید در فضای مجازی، اینترنت و روزنامه‌ها روحیه بدهند تا همانگونه که در اینجا 2 بر صفر شکست خوردیم در تهران به پیروزی برسیم. برد 2 بر صفر در تهران به معنای این است که بازی به وقت‌های اضافی یا پنالتی خواهد رفت و در آن صورت هر اتفاقی خواهد افتاد.

خیابانی خاطر نشان کرد:

من با بازیکنان صحبت کردم، آنها حق دارند که ناراحت باشند. ژاپنی ها بردند و اکنون خوشحالند و حقشان است ولی باید این ناراحتی تمام شود و ظرف 24 ساعت تیم ریکاوری شود. امیدواریم با تدبیر برانکو تیم به حالت خودش بازگردد. البته فکر می‌کنم تیم 2 گروه خواهد شد و تا چهارشنبه در دوبی تمرین خواهند کرد.

وی اظهار داشت:

به نظرم این فضای ورزشگاه کاشیماساکر باعث شد تا پرسپولیس شکست بخورد. 40 هزار نفر در تمام 90 دقیقه تیمشان را تشویق کردند. به نظرم تماشاگران ژاپنی از تیمشان هم بهتر بودند. به عقیده من تفاوت تیم کاشیما با تیم‌هایی چون السد تماشاگرانش بودند. تماشاگران ژاپنی به اتفاقات بازی کاملا هوشیار بودند و می‌دانست که کی و چگونه تشویق کند و مطمئنم تماشاگر پرسپولیس نیز با پیدا کردن این آگاهی از این بازی می‌تواند تیمش را بهتر حمایت کند.

خیابانی در خصوص کامبک پرسپولیس تصریح کرد:

بله پرسپولیس می‌تواند بازگردد، مگر 3 گل به الدحیل نزدند مگر در تهران السد را کنترل نکردند در این بازی هم می‌توانند. بسیاری از بازی‌های دنیا آن هم در شرایطی که تیمی 10 نفره یا 9 نفره بود موفق به کامبک شدند. اصلا نباید ناامید شد و می‌توان در این 90 دقیقه ، 2 ، 3 ، 4 یا 10 گل به کاشیما زد. پرسپولیس در این بازی با اتفاقات گل خورد که به نظرم یکی از آنها مشکوک به آفساید بود.

وی ادامه داد:

نتیجه بازی که 10 بر صفر نیست که نشود جبران کرد، نتیجه 2 بر صفر کاملا قابل بازگشت است. به نظرم وظیفه تماشاگر پرسپولیس حتی از بازی مقابل الدحیل و السد نیز سنگین‌تر است. آنها باید قدرت روحی و روانی تیم را شارژ کرده تا پرسپولیس به بازی بازگردد. 

نمایش موجودیت‌ها