date_range جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۰:۰۵ ب.ظ

داریوش یزدی: ذوب‌آهن تیم هماهنگ و قدرتمندی است؛ بازیکنان ما شرایط خوبی دارند

داریوش یزدی: ذوب‌آهن تیم هماهنگ و قدرتمندی است؛ بازیکنان ما شرایط خوبی دارند
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

داریوش یزدی تاکید کرد، استقلال خوزستان بازیکنانی باانگیزه و خوب در اختیار دارد و اینکه آنها می‌توانند آینده‌ای خوب را برای آبی‌پوشان رقم بزنند.

طرفداری- داریوش یزدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت:

عرض تسلیت دارم بابت ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) و همچنین تبریک می‌گویم به خاطر هفته دفاع مقدس. ما یک بازی سخت با تیم ذوب‌آهن داریم. از یک جهت تیم ذوب‌آهن دو سه بازی است که نتیجه نگرفته و دنبال امتیاز از ماست. از سوی دیگر ما هم شرایط خوبی داریم و از تعطیلی مسابقات خوب استفاده کردیم. ما در بازی‌های تدارکاتی هم ارتقا داشتیم و امیدواریم فردا یک بازی خوب و حساب‌شده داشته باشیم. بچه‌های ما کاملاً با انگیزه هستند و می‌دانیم که باید سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

به نقل از تسنیم ، وی درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت:

سرپرست و مربی تیم ما محروم هستند، اما دیگر بازیکنان همه در خدمت تیم خواهند بود.

یزدی درباره شرایط تیم ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: 

قطعاً ذوب‌آهن یکی از تیم‌های خوب این فصل از مسابقات است. آنها در چند سال گذشته تغییرات آنچنانی در ترکیب‌شان نداشته‌اند و این موضوع نشان‌دهنده این است که این تیم از هماهنگی خوبی برخوردار است و یکی از باشگاه‌های با ساختار ایران به شمار می‌آید. امیدواریم که باشگاه‌های دیگر از این باشگاه الگوبرداری کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شرایط تیمش نیز گفت:

بازیکنان استقلال خوزستان بازیکنانی هستند که با توجه به نواقص‌مان به خدمت گرفتیم، ضمن اینکه ما به دلیل مسائل مالی نمی‌توانستیم هر بازیکنی را بگیریم. الان هم خوشبختانه بازیکنانی باانگیزه و خوب در اختیار داریم و امیدوارم که شرایط خوبی برای استقلال خوزستان رقم بزنند.

یزدی درباره برگزاری اردوی تدارکاتی‌شان در تهران تصریح کرد:

اردو‌ی‌مان در تهران خیلی خوب بود و فرصتی بود تا بتوانیم کارهای جبرانی‌مان را انجام دهیم. در هشت روزی که تهران بودیم 17 جلسه تمرین خوب برگزار کردیم و دو بازی تدارکاتی در برنامه داشتیم که خوشبختانه در هر دو دیدار هم به لحاظ نتیجه و هم به لحاظ رفع نقاط ضعف‌مان موفق بودیم. امیدواریم که این اردو بتواند در ادامه مسابقات به ما کمک کنند.

نمایش موجودیت‌ها