date_range جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۳۷:۱۷ ق.ظ

اسپالتی: وضعیت فعلی اینتر کاملا رضایت‌بخش است؛ بارسلونا؟ ابتدا باید روی بازی با میلان تمرکز کنیم

اسپالتی: وضعیت فعلی اینتر کاملا رضایت‌بخش است؛ بارسلونا؟ ابتدا باید روی بازی با میلان تمرکز کنیم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی افعی ها پس از بازی‌های ملی به دنبال تداوم روند مقتدرانه تیمش است.

طرفداری- اینتر در اولین بازی خود پس از تعطیلات مربوط به فیفا دی، در دربی دلامادونینا به مصاف میلان می رود. لوچانو اسپالتی معتقد است برای پیروزی در این دیدار مهم، بازیکنان اینتر باید با تمام وجودشان به میدان بروند. ضمن اینکه او وضعیت فعلی تیمش را کاملا رضایت بخش می داند.

اسپالتی در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

در حال سپری کردن مقطع مثبتی هستیم؛ در فرم ایده آل به سر می بریم و فوتبال خوبی ارائه می کنیم. باید هنوز از نظر شخصیت تیمی پیشرفت کنیم؛ این فاکتوری است که در بازی های مهم بسیار اهمیت دارد. باید ببینیم اوضاع در طول بازی های ملی چطور پیش می رود اما در کل فعلا همه چیز کاملا رضایت بخش است.

بارسلونا؟ ابتدا باید فقط روی بازی با میلان تمرکز کرده و پس از آن می توانیم به دیدار با بارسلونا رسیدگی کنیم. میلان تیم بسیار خوبی است؛ فوتبال خوبی ارائه می کند و در بازی های اخیر امتیازات زیادی به دست آورده است. آنها در تابستان چند بازیکن قدرتمند به ترکیبشان اضافه کردند و باید با تمام وجود مقابلشان به میدان برویم.

لیگ قهرمانان اروپا را بسیار قدرتمندانه آغاز کردیم اما هنوز 4 بازی دیگر باقی مانده و رقابت در جریان است. اینکه دو بار مقابل تاتنهام و آیندهوون به بازی برگشتیم و برنده شدیم، نشانه خوبی است و ثابت می کند که می خواهیم در همین سطح بمانیم. دیدن اینکه اینتر به دور از این مسابقات است، اصلا خوشایند نبود و باید کاری کنیم که مطمئن شویم اینتر همیشه در لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد.

نمایش موجودیت‌ها