date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۴۶:۵۶ ب.ظ
تعداد 7 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

بحران در مشهد؛ حضور پدیده در بازی با نفت مسجدسلیمان در هاله‌ای از ابهام

بحران در مشهد؛ حضور پدیده در بازی با نفت مسجدسلیمان در هاله‌ای از ابهام
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تکلیف مالکیت پدیده همچنان نامشخص است.

طرفداری - تیم فوتبال پدیده مشهد با وجود صدرنشینی در لیگ برتر شرایط خوبی ندارد و این روزها با بحران‌های مالی متعددی دست و پنجه نرم می‌کند. در پی این مشکلات مالی حالا از مشهد خبر می‌رسد که شاید شاگردان یحیی گل‌ محمدی نتوانند مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان بروند.

به گزارش فارس ، طبق برنامه اعلام شده تیم پدیده باید روز پنج‌شنبه در مسجدسلیمان به مصاف نفت این شهر برود،‌ اما به دلیل بدهی 237 میلیون تومانی به کمیته انضباطی در پی پرونده‌های انضباطی شاید تیم پدیده نتواند در این بازی به میدان برود یا اینکه اجازه پیدا نکند تا از بازیکنانی که امسال به این تیم پیوسته‌اند استفاده کند.کمیته انضباطی پیش از این مهلتی به باشگاه پدیده داده بود تا بدهی‌اش به این کمیته را بپردازد اما با پرداخت نشدن این پول حالا تیم پدیده در آستانه یک بحران جدی قرار گرفته است.

این در حالی است که قرار است امروز مسئولان شرکت پدیده مادر به تمرین تیم فوتبال  پدیده بروند اما این اتفاق رخ نداد و مشخص نیست با این شرایط و بحران‌های مالی تکلیف شاگردان یحیی گل‌محمدی که این روزها در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند، چه خواهد شد.

از طرف دیگر مسئولان باشگاه پدیده منتظر تصمیم استانداری و دستگاه قضایی استان خراسان هستند تا تکلیف واگذاری این باشگاه مشخص شود، از طرف دیگر چند روز قبل استاندار خراسان رضوی وعده داده بود که مشکلات باشگاه پدیده برطرف خواهد شد اما تا امروز این اتفاق رخ نداده است.

گفتنی است شهرداری مشهد و یک شرکت خصوصی خواهان خرید امتیاز باشگاه پدیده هستند اما نامشخص بودن مالکیت این باشگاه باعث شده تا نه تنها واگذاری انجام نشود، بلکه شهرداری مشهد کمک‌هایش به این باشگاه را هم قطع کند.

نمایش موجودیت‌ها