date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۱۴:۵۹ ب.ظ

رضا لایق: در آستانه اعزام تیم ملی کشتی به مسابقات جهانی، هنوز ارز مبادله‌ای دریافت نکرده‌ایم

رضا لایق: در آستانه اعزام تیم ملی کشتی به مسابقات جهانی، هنوز ارز مبادله‌ای دریافت نکرده‌ایم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|کشتی

مشکلات فدراسیون کشتی هنوز ادامه دارد.

طرفداری - رضا لایق، دبیر فدراسیون کشتی در زمینه دریافت ارز مبادله ای برای اعزام تیم‌های ملی به رقابت های جهانی مجارستان اظهار داشت:

در حالی که کمتر از دوازده ساعت تا زمان اعزام تیم به رقابت‌های جهانی باقی مانده است، هنوز ارز مبادله ای دریافت نکرده‌ایم.

به گزارش تسنیم ، وی ادامه داد:

ما پول مد نظر را از چند روز گذشته به حساب بانک مرکزی واریز کرده‌ایم و حتی حساب ارزی هم در بانک مد نظر بانک مرکزی باز کرده‌ایم.

دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد:

امروز رسول خادم شخصا برای دریافت ارز به بانک مرکزی مراجعه کرده است و در حال حاضر منتظر این هستیم که وزارت ورزش این ارز را به ما اختصاص دهد، چون کار از روند اداری بانک مرکزی خارج شده است و بنی تمیم، نایب رئیس فدراسیون هم اکنون در وزارت منتظر دریافت ارز است.

وی خاطر نشان کرد:

در حالی که حدود یازده ساعت تا زمان اعزام به مجارستان باقی مانده است کشتی گیران، کادر فنی و مسولان فدراسیون از نظر روحی و روانی تحت فشار هستند که تیم می‌رود یا نمی‌رود در حالی که برخی رقبای ما در حال پرواز به سوی بوداپست هستند یا در محل برگزاری رقابت‌ها هستند.

لایق در پایان گفت:

چون تمام پول به حساب بانک مرکزی واریز کرده‌ایم، بودجه‌ای هم نداریم تا از بازار آزاد هم برای اعزام تیم ارز تهیه کنیم و امیدوارم با کمک وزیر محترم ورزش و جوانان و مسئولان مالی وزارتخانه این مشکل حل شوند و تیم اعزام شود.

نمایش موجودیت‌ها