date_range سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۵:۳۸ ق.ظ

نقل و انتقالات NBA؛ کمبا واکر: برنامه‌ای برای ترک شارلوت ندارم

نقل و انتقالات NBA؛ کمبا واکر: برنامه‌ای برای ترک شارلوت ندارم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

با وجود تمام شایعات، کمبا واکر علاقه‌ای به ترک شارلوت هورنتس ندارد.

طرفداری -کمبا واکر به عنوان یکی از اهداف اصلی فصل نقل و انتقالات مطرح شده است. با توجه به این که او در سال آینده تبدیل به بازیکن آزاد می شود، این شایعات ادامه خواهند داشت. با این حال اگر اطلاعاتی که از باشگاه و خود او به دست می آید درست باشد، آینده او در کارولینای شمالی رقم خواهد خورد. 

به گزارش سایت رسمی NBA ، میچ کوپچاک مدیر جدید باشگاه شارلوت هورنتس، واکر را به عنوان یکی از نقاط مرکزی تیم برای پیشرفت و حرکت رو به جلو خوانده بود. پوینت گارد 28 ساله شارلوت هورنتس با وجود ناکامی در رسیدن به پلی آف در دو سال گذشته، آینده خود را در شارلوت می بیند. اما به نظر می رسد که او همیشه باید به سوال های مربوط به انتقالش به تیم های دیگر پاسخ دهد. او در مصاحبه اخیرش نیز به همین نکته اشاره کرد اما حرفی از امضای قرارداد جدید با شارلوت در تابستان آینده به میان نیاورد.

از آن جا که خیلی ها من را در نیویورک تصور می کنند، اما من درباره این موضوع تردید دارم. من بازیکن شارلوت هستم و برای مدت طولانی نیز برنامه دارم که بازیکن این تیم بمانم. پس بله من درباره حضور در نیویورک مطمئن نیستم.

واکر علاقه ای برای بازگشت به زادگاهش نشان نمی دهد و قلبش همچنان در شارلوت است. او اشاره کرد که دوست دارد همچنان به تیمی که او را درفت کرد، وفادار بماند.

من برنامه ای برای ترک تیم ندارم. در حال حاضر این موضوع فقط به من وابسته نیست.

باید دید که تصمیم مایکل جردن و میچ کوپچاک برای نگه داشتن او در تیم تا چه حد جدی خواهد بود. واکر در سال 2011 به عنوان بازیکن شماره 9 درفت به شارلوت پیوست. او در هفت سال گذشته برای این باشگاه بازی کرده است. با وجود اشاره واکر به ماندن در شارلوت، باید دید که در تابستان سال آینده چه اتفاقی برای او خواهد افتاد. 

نمایش موجودیت‌ها