date_range یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۱۱:۳۲ ب.ظ

پیتزی، سرمربی عربستان: برای مهار صلاح و مصر برنامه داریم؛ برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌شویم

پیتزی، سرمربی عربستان: برای مهار صلاح و مصر برنامه داریم؛ برای جام ملت‌های آسیا آماده می‌شویم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پیتزی به‌عنوان یکی از مربیان ناکام آرژانتینی جام، امیدوار است که در جام ملت‌های آسیا سرنوشت بهتری منتظرش باشد.

طرفداری - خوان آنتونیو پیتزی سرمربی آرژانتینی سابق شیلی که از سال 2017 سرمربی عربستان شد، نتوانست کار بزرگی با تیم ملی این کشور در جام جهانی 2018 روسیه انجام دهد. آن‌ها در دیدار افتتاحیه 5-0 به روسیه باختند و برابر اروگوئه با وجود بازی بهتر، یک بر صفر شکست خوردند.

به گزارش رویترز ، پیتزی در آستانه بازی با مصر گفت:

با وضعیتی که داشته‌ایم نیاز به تغییر منطقی است. اما متاسفانه ما مربیان معمولا پیش از آن که بتوانیم تغییری به وجود بیاریم کنار گذاشته می‌شویم. روی چیزهای به خصوص کار کردیم، برنامه‌های جایگزین در نظر گرفتیم، سعی کردیم بازیکنان جدیدی به کار ببریم و این به ما کمک کرد که در راه رسیدن به جام جهانی، به تجربه خوبی برسیم. حالا روی جام ملت‌های آسیا متمرکزیم و حتم داریم که در شش ماه آینده می‌توانیم پیشرفت کنیم تا بتوانیم در بالاترین سطح رقابت کنیم. 

از او در خصوص محمد صلاح پرسیده شد.

ما لوییس سوارز را یارگیری نفر به نفر نکردیم اما کیفیت‌هایی از او دیدیم. وقتی بازیکنی باکیفیت وجود داشته باشد، باید بتوانیم این را برای بازیکنان توضیح دهیم و تا او را متوقف کنیم. داستان محمد صلاح هم همین است. او کیفیت بالایی دارد و دوره بازی فوق العاده ای داشته است به خصوص سال آخر در انگلستان. اقدامات پیشگیرانه‌ای انجام می‌دهیم نه فقط در خصوص او که برای تمام شرایط احتمالی.

نمایش موجودیت‌ها