date_range دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۵۳:۳۷ ق.ظ

لیگ ملت‌های والیبال؛ آمریکا 3-0 ایران؛ شکست در ماراتن شیکاگو

لیگ ملت‌های والیبال؛ آمریکا 3-0 ایران؛ شکست در ماراتن شیکاگو
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|والیبال

شاگردان کولاکوویچ بازهم تن به شکست دادند.

طرفداری- در ادامه رقابت های لیگ ملت های والیبال، تیم ملی والیبال ایران به مصاف آمریکا رفت و با نتیجه 3 بر 0 مغلوب میزبان خود شد.

شاگردان کولاکوویچ نتوانستند در خانه آمریکا کاری از پیش ببرند و در ادامه رقابت های لیگ ملت های والیبال برابر این تیم تن به شکست 3 بر 0 دادند.

ست اول در حالی آغاز شد که ملی پوشان ایران در تایم استراحت فنی اول را پیروز شدند اما در ادامه آمریکا بازی را در دست گرفت تا شاگردان جان اسپرو در تایم استراحت فنی دوم 16 بر 15 پیروز باشند. علیرغم تلاش ملی پوشان ایران، آمریکا توانست این ست را با نتیجه 29 بر 27 به سود خود به پایان برساند.

در ست دوم آمریکایی ها بعد از برتری نزدیک در تایم استراحت فنی اول، اختلاف امتیاز را با شاگردان کولاکوویچ بیشتر کردند و در نهایت این ست با حساب 25 بر 20 به سود آن ها خاتمه یافت تا 2 بر 0 از ایران پیش بیفتند.

در ست سوم شاگردان کولاکووییچ بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و ایران با برتری 16 بر 14 تایم استراحت فنی دوم را به پایان رساند. اما در ادامه گوی سبقت نتیجه گیری را به شاگردان جان اسپرو باخت و این ست نیز با حساب 26 بر 24 به سود آمریکا به پایان رسید تا با شکست 3 بر 0 ایران نتواند هیچ امتیازی به حساب خود واریز کند.

نمایش موجودیت‌ها