date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۵۷:۰۶ ق.ظ

رکوردی تاریخی در سری آ؛ دراگوفسکی در بازی امپولی مقابل آتالانتا، 17 سیو موفق داشت

رکوردی تاریخی در سری آ؛ دراگوفسکی در بازی امپولی مقابل آتالانتا، 17 سیو موفق داشت
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

در تاریخ سری آ حداقل از زمان ثبت داده‌ها، چنین رکوردی بی‌نظیر است؛ دروازه‌بان 21 ساله لهستانی، یک رکورد بی‌سابقه برجای گذاشت.

طرفداری- در جریان تساوی 0-0 آتالانتا مقابل امپولی ، تیم میزبان مجموعا 47 شوت به سمت دروازه امپولی زد. (18 شوت در چارچوب، 18 شوت خارج از چارچوب و 11 شوت بلوک شده) این بیشترین تعداد شوت به سمت دروازه و بیشترین تعداد شوت در چارچوب، در یکی از بازی های فصول اخیر سری آ است.

با این حال اوپتا ؛ تعداد سیوهای موفق بارتلومی دراگوفسکی در این دیدار را 17 ثبت کرده است. (یک مورد کمتر از منابع دیگر) همین 17 سیو موفق نیز رکورد تاریخ سری آ محسوب می شود. از سال 2004/05 که اوپتا فعالیت آماری خود را آغاز کرده، در سری آ ثبت این تعداد سیو توسط دروازه بانی در یک بازی بی سابقه بوده است!

هواسکورد با تقدیر از دروازه بان 21 ساله امپولی، نمره او را 10 از 10 اعلام کرد؛ در یک دهه ای که هواسکورد به بازیکنان در بازی های سری آ نمره می دهد، برای دومین بار است که یک دروازه بان نمره کامل را می گیرد. همچنین رکورد 17 سیو دراگوفسکی در بازی های این فصل 5 لیگ معتبر اروپایی، بی سابقه است . از این 17 سیو، 9 سیو روی شوت هایی انجام شد که از داخل محوطه جریمه زده شد.

همچنین به نقل از Squawka ؛ از فصل 2016/17 به بعد بی سابقه بوده که در یک بازی سری آ، تیمی مجموعا 47 شوت و 18 شوت در چارچوب به ثبت برساند.

نمایش موجودیت‌ها