date_range چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۴۶:۵۳ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان؛ یوسف حسینوند برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد

کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان؛ یوسف حسینوند برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|کشتی

حسین فروزنده به گروه بازنده‌ها راه یافت.

طرفداری- رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که در شهر اسلواکی برگزار می‌شود با راهیابی یوسف حسینوند نماینده وزن 67 کیلوگرم ایران به دیدار رده بندی همراه بود و این کشتی‌گیر باید برای کسب مدال برنز با حریف مصری مبارزه کند.

در ادامه رقابت‌های پنج وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که در شهر ترناوا کشور اسلواکی در جریان است، فرنگی کاران کشورمان در گروه بازنده ها به مصاف هم رفتند تا در صورت پیروزی به دیدار رده بندی برسند.

به نقل از فارس ، در وزن ۹۷ کیلوگرم وحید دادخواه در دیدار شانس مجدد به مصاف آرتور سارگسیان از روسیه رفت و با شکست ۹ بر صفر از دور رقابتها حذف شد. وی روز گذشته در دور اول مقابل ساوولاینن از فنلاند با نتیجه ۵ بر یک مغلوب شده‌بود که با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفته بود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم یوسف حسینوند در شانس مجدد به مصاف بکینوف از قزاقستان رفت و با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دیدار بعدی نیز برابر هان از کره جنوبی با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به رده بندی رفت. حسینوند امشب برای کسب مدال برنز به مصاف السید از مصر خواهد رفت.

حسینوند روز گذشته در دور نخست مقابل محمود بخشیلوف از ازبکستان با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب شد، اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، وی به گروه بازنده ها رفت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم هم حسین فروزنده امروز در گروه بازنده ها مقابل استفان تاکاس از مجارستان ۳ بر ۲ شکست خورد و از گردونه رقابتها حذف شد. وی روز گذشته در مبارزه نخست با نتیجه ۸ بر ۳ کیم از کره جنوبی را مغلوب کرد. در دور دوم سانجیت از هند را با نتیجه ۶ بر صفر شکست داد، اما در دور سوم مقابل الکساندر کوماروف از روسیه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد و به گروه بازنده ها رفت.

پیکارهای رده بندی و فینال پنج وزن دوم امشب برگزار می شود.

نمایش موجودیت‌ها