date_range چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۱۵:۱۲ ق.ظ

دیبالا: در بازی با ایسلند هر لحظه منتظر بودم که به زمین بروم؛ می‌توانم در کنار مسی در ترکیب باشم

دیبالا: در بازی با ایسلند هر لحظه منتظر بودم که به زمین بروم؛ می‌توانم در کنار مسی در ترکیب باشم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

ستاره بیانکونری‌ها از 90 دقیقه نیمکت‌نشینی مقابل ایسلند راضی نیست!

طرفداری- پائولو دیبالا، یکی از بهترین بازیکنان سری آ ایتالیاست اما در ترکیب اصلی تیم سمپائولی به سختی جایی برای او پیدا می شود؛ تیم ملی آرژانتین درحالی مقابل ایسلند به تساوی 1-1 رسید که دیبالا 90 دقیقه از روی نیمکت شاهد کار هم تیمی هایش بود.

به نقل از کالچومرکاتو ، دیبالا در مصاحبه ای با خبرنگاران تایید کرد به راحتی می تواند در کنار مسی به میدان برود و الزاما نیازی نیست یکی از این دو بازیکن در زمین و دیگری روی نیمکت باشد. دیبالا گفت:

به خود می بالیم که بهترین بازیکن جهان (مسی) را در ترکیبمان داریم و وظیفه همه است که در خط حمله از او به بهترین شکل ممکن حمایت کنیم. آرام هستم؛ مقابل ایسلند شانس بازی پیدا نکردم درحالیکه به خوبی در همه جلسات تمرینی حضور یافتم. وقتی روی نیمکت قرار داشتم، دائما منتظر بودم و هر لحظه فکر می کردم اکنون به زمین می روم اما در نهایت اینچنین نشد. وظیفه من این است که آماده باشم و هر موقع نوبتم فرا برسد، می خواهم به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنم.

بعید می دانم مشکلی برای بازی کردن هم زمان من و مسی وجود داشته باشد؛ می توانم در کنار او در ترکیب باشم؛ البته همه چیز به نظر سرمربی بستگی دارد.

سمپائولی پس از بازی با ایسلند اعلام کرد از نظر او، دیبالا و مسی هنوز برای بازی کردن در کنار هم به اندازه کافی هماهنگ نیستند.

نمایش موجودیت‌ها