date_range پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۹:۲۹ ق.ظ

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پارس جنوبی؛ تغییرات در بخش‌های دفاعی

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پارس جنوبی؛ تغییرات در بخش‌های دفاعی
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

نگاهی به ترکیب احتمالی استقلال در دیدار برابر پارس جنوبی.

طرفداری-تیم استقلال تهران در هفته چهارم لیگ خلیج فارس از ساعت 20:30 امشب (پنجشنبه) مهمان تیم پارس جنوبی جم است.

به بررسی ترکیب احتمالی آبی پوشان پایتخت در این دیدار خواهیم پرداخت. در بازی مقابل پارس جنوبی وینفرد شفر طبق 3 بازی گذشته از مهدی رحمتی درون دروازه استفاده خواهد کرد. حسین حسینی ظاهرا برای پس گرفتن جایگاهش فعلا کار سختی دارد و شفر به رحمتی اعتماده کرده تا دروازه بان اول آبی پوشان پایتخت در لیگ هجدهم باشد.

اما در قسمت دفاع و هافبک آبی پوشان شاهد تغییراتی خواهیم بود. محمد دانشگر، مدافع استقلال زوج پژمان منتظری در قلب خط دفاع بود، اما الان احتمالا شاهد تغییر در پست او خواهیم بود. فرشید باقری هافبک دفاعی استقلال، که در دیدار قبل مقابل تراکتورسازی تبریز یکی از ارکان مهم تیمش بود این روزها به دلیل فوت پدرش دور از تمرینات آبی ها است. این بازیکن که درگیر مراسم پدرش است در دیدار استقلال مقابل پارس جنوبی حضور نخواهد داشت. با توجه به غیبت باقری، احتمالا محمد دانشگر در این دیدار در پست هافبک دفاعی به میدان می رود و آرمین سهرابیان در قلب دفاع به می رود.

اگر این اتفاق رخ دهد، آرمین سهربیان و پژمان منتظری، مدافعان وسط استقلال در دیدار مقابل پارس جنوبی خواهند بود. فرشاد محمدی مهر در جناح راست خط دفاعی آبی پوشان قرار خواهد گرفت. میلاد زکی پور نیز در این دیدار دفاع چپ استقلال خواهد بود. محمد دانشگر و علی کریمی، زوج هافبک دفاعی آبی پوشان در این دیدار خواهند بود که وظایف دفاعی دانشگر بیشتر است.

در قسمت هجومی آبی پوشان بعید است که شفر دست به تغییرات بزند، زیرا مهاجمانش در دیدار با تراکتورسازی عملکرد بسیار خوبی داشتند. فرشید اسماعیلی مانند بازی های گذشته هافبک هجومی خواهد بود. همچنین وریا غفوری در جناح راست خط هافبک قرار خواهد گرفت و مرتضی تبریزی که در اولین دیدار گلزنی کرد در جناح چپ خط هافبک قرار خواهد گرفت.

روح الله باقری به خاطر عملکرد خوبش در بازی های قبلی بعید است که نیمکت نشین شود. وی تک مهاجم آبی پوشان مقابل پارس جنوبی خواهد بود. همام طارق، الحاجی گرو و نویمایر، 3 بازیکن خارجی استقلال که در پست های هجومی بازی می کنند می توانند در این دیدار به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شوند. به دلیل عدم هماهنگی، شفر بعید است آن ها را از ابتدا بازی دهد.

 

نمایش موجودیت‌ها