date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۷:۲۸ ب.ظ

با جذب سنگربان جوان ترک؛ بسته شدن پرونده حضور علیرضا بیرانوند در فنرباحچه

با جذب سنگربان جوان ترک؛ بسته شدن پرونده حضور علیرضا بیرانوند در فنرباحچه
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پرونده حضور علیرضا بیرانوند در باشگاه سرشناس ترکیه‌ای بسته شد.

طرفداری - علیرضا بیرانوند، یکی از بازیکنان شاخص و بسیار خوب تیم ملی در مسابقات جام جهانی بود که با ارائه نمایش های کم نظیرش، ضمن کمک در راه ثبت بهترین نتیجه تاریخ تیم ملی در ادوار مختلف جام جهانی، توانست مشتریان خوبی برای خود دست و پا کند. در حالی که از یک باشگاه ایتالیایی به عنوان خواستار علیرضا بیرانوند نام برده می‌شد، سنگربان ملی پوش پرسپولیس طبق ادعای مطبوعات ترک، مورد توجه دو باشگاه ترکیه ای فنرباحچه و ریزه اسپور قرار گرفته و حضور همزمان او به همراه خانواده اش در ترکیه برای استراحت، شائبه های پیوستنش به سوپرلیگ ترکیه را تقویت می‌کرد.

با این حال باشگاه سرشناس فنرباحچه، روز گذشته با عقد قراردادی بلند مدت، برکه عزر، سنگربان خوش آتیه و 18 ساله باشگاه کاردمیر قره بوک اسپور را به خدمت گرفت تا در کنار ولکان دمیرل، سرنوشت دروازه قناری های زرد استانبول برای فصل آینده سوپرلیگ ترکیه مشخص شود. با جذب این دروازه بان جوان و خوش آتیه، پرونده حضور علیرضا بیرانوند در فنرباحچه بسته خواهد شد و اگر اتفاق خاصی بروز ندهد، احتمالا این دروازه بان خرم آبادی لیگ هجدهم را نیز با پیراهن پرسپولیس آغاز خواهد کرد. با جذب سنگربان جوان ترک؛ بسته شدن پرونده حضور علیرضا بیرانوند در فنرباحچه

با بازگشت کاروان پرسپولیس از اردوی آماده سازی واراژدین کرواسی، علیرضا بیرانوند احتمالا از روز یکشنبه مجددا در تمرینات پرسپولیس حضور خواهد یافت و خود را برای فصل جدید مسابقات و همچنین دیدار سوپرجام مهیا خواهد کرد. با توجه به اصرار برانکو ایوانکوویچ و ممنوعیت باشگاه از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی، علیرضا بیرانوند که پیش تر اعلام داشته بود در زمان محرومیت پرسپولیس را تنها نخواهد گذاشت، تا نیم فصل، در پایتخت ماندنی خواهد شد.

تصویرها
با جذب سنگربان جوان ترک؛ بسته شدن پرونده حضور علیرضا بیرانوند در فنرباحچه
نمایش موجودیت‌ها