date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۷:۱۱:۴۹ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

ایسما گونکالوس: در استقلال با پاتوسی و منشا رابطه صمیمانه تری دارم؛ فکر می‌کنم پرسپولیس امتیاز از دست می‌دهد

ایسما گونکالوس: در استقلال با پاتوسی و منشا رابطه صمیمانه تری دارم؛ فکر می‌کنم پرسپولیس امتیاز از دست می‌دهد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مهاجم تیم فوتبال استقلال می‌گوید فکر می‌کنم طرفداران سپاهان می‌خواستند تمرکز ما را برهم بریزند ولی این به ضرر خودشان شد

طرفداری - اسماعیل گونسالوس یا همان ایسما، در دیدار‌های اخیر در نوک پیکان خط حمله استقلال گرچه گلزنی نکرده، اما از بازیکنان مؤثر در برهم ریختگی تمرکز مدافعان کناری و میانی رقبای این تیم محسوب شده است.

ایسما درباره اتفاقات اخیر در دیدار با سپاهان و روابطش با هم‌تیمی‌ هایش با خبرورزشی صحبت کرده است.

*درباره بازی در اصفهان حرف می‌زنی؟

بازی مهمی بود. با یکی از رقبای صدرجدولی بازی داشتیم. این نوع بازی‌ها را ۶ امتیازی می‌دانند و ما باید برنده می‌شدیم.

* چه برنامه‌ای برای این دیدار داشتید؟

کارمان خیلی شبیه به دیدار با الهلال بود. باید بیرون از خانه به میدان می‌رفتیم و البته به برد هم نیاز مبرم داشتیم. تمرکز در این دو دیدار حرف اول را در تیم‌مان می‌زد. ما برنامه تاکتیکی خوبی برای این دو دیدار داشتیم ولی آنچه کمک‌مان کرد بتوانیم از روش بازی‌مان نتیجه لازم را ببریم این بود که هر کس وظایفش را به درستی انجام داد.

* سپاهان را چقدر می‌شناختی؟

کادر فنی به خوبی این تیم را برای ما تحلیل کرده بود. کوچ (شفر) گفته بود آن‌ها از نظر بدنی در نیمه دوم کم می‌آورند و با همین برنامه و البته نقاط ضعف دیگری که به ما گفته بود رفتیم و می‌خواستیم برنده شویم که به هدف‌مان هم رسیدیم.

* اوضاع خودت در استقلال چطور است؟

خوب! با همه دوست هستم و البته با پاتوسی و منشا رابطه صمیمانه‌تری دارم.

* کار در زمین سپاهان سخت بود؟

استادیومی که در آن بازی می‌کردیم خیلی بزرگ به نظر می‌رسید. البته ما در استادیوم آزادی زیاد بازی کرده بودیم ولی به هر حال بازی در این ورزشگاه هم چالش جالبی بود که خوشبختانه در نهایت با برد ما تمام شد.

* چرا داور گل علی کریمی را نپذیرفت؟

کسی نمی‌داند! البته من درباره داوری حرف نمی‌زنم. فقط می‌دانم بازی مهمی را بردیم. ما با این پیروزی دوباره به جمع تیم‌هایی که شانس قهرمانی دارند برگشتیم.

* فکر می‌کنی استقلال قهرمان می‌شود؟

این به نتایج دیگر تیم‌ها هم بستگی دارد. البته ما فاصله کمی با صدرنشین داریم ولی این به شرطی است که آن‌ها هم امتیاز از دست بدهند.

* فکر می‌کنی این اتفاق می‌افتد؟

ما با سپاهان بازی داشتیم و ۳ امتیاز از این تیم گرفتیم. حالا همین تیم باید با تراکتورسازی و پرسپولیس بازی کند. قطعاً با این شرایط آن‌ها دو برابر دیدار با ما توان و انرژی می‌گذارند که خودشان را در جدول نگه دارند. فکر می‌کنم پرسپولیس امتیاز از دست می‌دهد.

* توقف بازی در اواخر دیدار چه تاثیری در این نتیجه داشت؟

فکر می‌کنم طرفداران سپاهان می‌خواستند تمرکز ما را بر هم بریزند ولی این به ضرر خودشان شد. یک گوجه فرنگی روی چمن بود که فکر می‌کردند مواد انفجاری است (خنده)! همان گوجه فرنگی عامل شکست سپاهان شد.

* استقلال قهرمان می‌شود؟

خیلی دوست دارم این اتفاق بیفتد. البته ما در لیگ قهرمانان هم باید با قدرت ظاهر شویم ولی فکر می‌کنم نتایج هر دو جام در روند نتیجه گیری‌مان در دیگری تاثیر مستقیم دارد.

نمایش موجودیت‌ها