date_range پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۴:۳۴ ب.ظ

بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا؛ دو و میدانی؛ محسن کائیدی: نمی‌دانم چه داستانی است که پس از پاراالمپیک لندن نمی‌گذارند من قهرمان شوم!

بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا؛ دو و میدانی؛ محسن کائیدی: نمی‌دانم چه داستانی است که پس از پاراالمپیک لندن نمی‌گذارند من قهرمان شوم!
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

کائیدی از نحوه قضاوت داوران گلایه دارد.

طرفداری - محسن کاییدی که در مسابقات پرتاب نیزه به مدال نقره رسیده بود با انتقاد از عملکرد داوران در این دوره از بازی ها گفت:

متاسفانه داوران اجازه ندادند من به مدال طلا برسم. البته تنها دلخوشی من این است که ایرانی مدال طلا را کسب کرد، اما واقعا نمی دانم که چه داستانی است که بعد از پارالمپیک لندن، داوران اجازه نمی دهند من به طلا برسم.

وی با بیان اینکه این برای اولین بار نیست که از این اتفاقات رخ می دهد، ادامه داد:

در روز مسابقات پرتاب وزنه هم خیلی داوران مرا اذیت کردند. مدام از صندلی من ایراد گرفتند و در نهایت از مسابقات اوت شدم. امروز هم چنین قصدی داشتند، اما با مذاکره حل شد؛ اما هر وقت خوب انداختم داوران از آن ایراد گرفتند. البته در ریو هم باید 2 مدال طلا می گرفتم، اما داوران اجازه ندادند و من واقعا نمی دانم دلیل این رفتارها چیست؟

به نقل از فارس ، دارنده مدال نقره بازی های آسیایی در ادامه با اشاره به برنامه هایش برای آینده گفت:

به لحاظ روحی به هم ریخته ام؛ روح و روانم به استراحت نیاز دارد، اما من سال آینده باید به مسابقات جهانی اعزام شوم تا سهمیه توکیو 2020 را کسب کنم و بعد هم که باید به مسابقات پارالمپیک اعزام شوم، اما اینکه چه زمانی تمرینات را شروع کنم هنوز مشخص نیست.

نمایش موجودیت‌ها