date_range یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۳۷:۰۶ ب.ظ

جوردی آلبا: باید برای فصلی که سپری می‌کنیم، ارزش زیادی قائل شد؛ هو شدن کوتینیو؟ صدای تشویق‌ها را شنیدم!

جوردی آلبا: باید برای فصلی که سپری می‌کنیم، ارزش زیادی قائل شد؛ هو شدن کوتینیو؟ صدای تشویق‌ها را شنیدم!
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

آلبا از صحبت درباره هو شدن کوتینیو طفره رفت.

طرفداری - جوردی آلبا، مدافع بارسلونا به تمجید از عملکرد این تیم در راه رسیدن به یک قهرمانی دیگر در لالیگا پرداخت.

بارسا پس از صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته در هفته سی و سوم لالیگا موفق شد رئال سوسیداد را به سختی و با نتیجه 2-1 شکست دهد و حالا تنها به 6 امتیاز دیگر برای کسب بیست و ششمین قهرمانی تاریخش در لیگ، نیاز داشته باشد. بارسا ابتدا با گل لنگلت از حریف پیش افتاد اما خوانمی کار را به تساوی کشاند. طولی نکشید که آلبا گل دوم را زد و میزبان پیروز شد.

به گزارش موندو دپورتیوو ، آلبا پس از بازی گفت:

واقعیت این است که مقابل سوسیداد کمی به دردسر افتادیم و کارمان سخت شد چون چند روز پیش بازی سختی داشتیم. در نیمه دوم بهتر بودیم و در مجموع بابت فصلی که سپری می‌کنیم و گلی که زدم، خوشحالم. موقعیت‌های بیشتری نسبت به حریف داشتیم. خستگی؟ ما تمام تلاش خودمان را کردیم. در تمام طول فصل به سختی پیروز می‌شویم. همه بازی‌ها دشوار است. مربی به خوبی دقایق بازی هر بازیکن را مدیریت می‌کند ولی مهم سه امتیاز بازی بود که گرفتیم. قبل از شروع بازی هم می‌دانستیم کار دشواری خواهیم داشت ولی تیم به خوبی به شرایط دشوار بازی پاسخ داد.

آیا تایید می‌کنی که بازیکنان عمدا تمام توانشان را در لالیگا به کار نمی‌گیرند؟ نه. ما در همه بازی‌ها با 100٪ توان به میدان می‌رویم. تیم می‌خواهد قهرمان شود. اکنون که به جام نزدیک هستیم شاید قهرمان شدن کار آسانی به نظر برسد ولی باید برای کاری که این تیم در حال انجام دادنش است، ارزش زیادی قائل شد به خصوص با توجه به رقبایی که در راه قهرمانی پشت سر گذاشتیم. همچنین باید از هوادارانی که به ورزشگاه می‌آیند و تیم را تشویق می‌کنند، تشکر کرد. 

هو شدن کوتینیو؟ من تشویق شدن کوتینیو را شنیدم. او گل فوق العاده‌ای زد و ترجیح می‌دهم به این مسئله بپردازم تا مسائل دیگر. فیلیپه بازیکن بسیار مهمی برای ما محسوب می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها