date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۷:۴۴:۲۹ ب.ظ

دی‌بروین: قبل از آمدن به منچسترسیتی، نمی‌دانستم استرلینگ چه شخصیتی دارد؛ او یکی از صمیمی‌ترین و متواضع ترین بازیکنانی است که دیده‌ام

دی‌بروین: قبل از آمدن به منچسترسیتی، نمی‌دانستم استرلینگ چه شخصیتی دارد؛ او یکی از صمیمی‌ترین و متواضع ترین بازیکنانی است که دیده‌ام
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

رحیم استرلینگ با انتقالی جنجالی و پرسروصدا از لیورپول به منچسترسیتی پیوست.

طرفداری - ستاره بلژیکی منچسترسیتی می گوید قبل از آشنایی با رحیم استرلینگ ، فکر می کرد او یک انسان مغرور است ولی بعدا متوجه شد که این بازیکن انگلیسی بسیار متواضع است.

به گزارش گل ، دی بروین و استرلینگ در سال 2015 به منچسترسیتی پیوستند. سیتی در آن زمان پول زیادی هزینه کرد تا این دو بازیکن را از وولفسبورگ و لیورپول به منچستر بیاورد. دی بروین می گوید وقتی وارد سیتی شد با توجه به چیزهایی که در روزنامه ها خوانده بود، انتظار داشت استرلینگ بازیکن مغروری باشد و نتواند با او به راحتی ارتباط برقرار کند.

قبل از آمدن به منچسترسیتی، نمی دانستم رحیم استرلینگ دقیقا چطور آدمی است. هیچ وقت او را ندیده بودم و براساس چیزهایی که درباره اش خوانده بودم، انتظار داشتم شخصیت خیلی متفاوتی داشته باشد. البته منظورم این نیست که توقع داشتم رحیم آدم بدی باشد. اما روزنامه های زرد همیشه ادعا می کردند او یک بازیکن مغرور و متکبر است. ولی کم کم با او آشنا شدم و خیلی خوب ارتباط برقرار کردیم. پسران ما تقریبا همسن بودند و با هم بازی می کردند.

وی در ادامه افزود:

در حال حاضر باید بگویم استرلینگ با تصویری که روزنامه های زرد از او ساخته اند خیلی فرق دارد. واقعیت این است که رحیم یکی از بهترین و صمیمی ترین و متواضع ترین انسان هایی است که در دنیای فوتبال شناخته ام.

نمایش موجودیت‌ها