date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۲:۲۷ ق.ظ

اوج هیجان بسکتبال در پپسی سنتر دنور ناگتس 100-98 گلدن استیت وریورز؛ درخشش یوکیچ، موری و هریس پیروزی را در زیباترین بازی روز برای ناگتس به ارمغان اورد

اوج هیجان بسکتبال در پپسی سنتر دنور ناگتس 100-98 گلدن استیت وریورز؛ درخشش یوکیچ، موری و هریس پیروزی را در زیباترین بازی روز برای ناگتس به ارمغان اورد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

دومین کامبک فصل وریورز با یک بلاک شات بی‌ثمر شد.

طرفداری-  در چارچوب مسابقات ان بی ای، دو تیم دنور ناگتس و گلدن استیت وریورز از کنفرانس غرب به میزبانی ناگتس به مصاف هم رفتند.

در پایان این تیم بود که با نتیجه پیروز میدان شد.

ورزشگاه تاریخ ساعت
Pepsi Center 30 مهر 3:30 بامداد

گزارش بازی

کوارتر اول با عملکرد بد و بی دقت هر دو تیم در حملات همراه بود. کوین دورنت و کلی تامپسون برای گلدن استیت عملکرد خوبی را به نمایش نگذاشتند اما در آن طرف ستارگان ناگتس هم کوارتر بدی را پشت سر گذاشتند تا گلدن استیت این کوارتر را با نتیجه 25-17 به پایان ببرد.

کوارتر دوم با برگشت کوین دورنت به ترکیب و امتیاز آوری های او همراه بود. در این کوارتر بر خلاف کوارتر قبل هر دو تیم در حملات خود تا حدی موفق بودند و ناگتس با عملکرد خوب یوکیچ و هریس در حال کم کردن اختلاف و کنترل کردن بازی بود. استفن کری فوق ستاره وریورز باز هم از بازیکنان خوب این کوارتر بود و با عملکرد خوبش تلاش میکرد گلدن استیت را بالاتر از ناگتس نگه دارد. اما در اواخر کوارتر در حالی که گلدن استیت در دفاع به هم ریخته نشان میداد و در حمله هم با پرتاب های ناموفق دورنت و تامپسون مواجه بود ناگتس با استفاده از فرصت توانست اختلاف 8 امتیازی کوارتر قبل را به 2 امتیاز در پایان نیمه اول برساند تا نیمه اول با نتیجه 47-49 به سود وریورز به پایان برسد.

دقایقی از کوارتر سوم نگذشته بود که جمال موری به علت مصدومیت از زمین بیرون رفت هر دو تیم دقت کمی در حملات داشتند و کوین دورنت هم به دلیل اعتراض به داور با یک تکنیکال فول جریمه شد. نکته عجیب ادامه تمرکز کم کلی تامپسون بود او از اقدام های سه امتیازی خودش هیچ امتیازی دریافت نکرده بود. ناگتس با درخشش یوکیچ و هریس در حملات بسیار موفق بود و آنها با بازگشت جمال موری قدرتمند تر هم شدند و رفته رفته با عملکرد ضعیفی که ستارگان وریورز داشتند ناگتس توانست با نتیجه 33-21 این کوارتر را خاتمه دهد و با اختلافی 10 امتیازی به استقبال کوارتر چهارم برود.

آغاز کوارتر چهارم برای وریورز با اولین سه امتیازی موفق کلی تامپسون همراه شد. در حالی که هر دو تیم تمرکز زیادی بر روی دفاع گذاشته بودند باز هم یوکیچ که مهارنشدنی به نظر میرسید به درخشش برای ناگتس ادامه میداد. بازی زیبا دنبال میشد و استفن کری با 3 سه امتیازی بی نظیر وریورز را به بازی برگرداند. هریس که در کنار یوکیچ ستاره ناگتس در این بازی بود در نگه داشتن برتری برای آنها نقش بسیار مهمی ایفا میکرد اما در آن سوی میدان استفن کری با درخشش خودش وریورز را به بازی برگرداند. در حالی که هریس 1 و یوکیچ دو پنالتی برای دنور از دست دادند بازی با یک امتیاز اختلاف به سود دنور دنبال میشد استفن کری نتوانست پرتاب سه امتیازی خودش را به ثمر برساند و توپ به جمال موری رسید و این میلشاپ بود که با ریباند کردن لی آپ اس دست رفته موری در 11 ثانیه مانده به پایان وریورز را به خطا کردن مجبور کرد اما او یکی از پنالتی ها را از دست داد تا وریورز با 2 امتیاز اختلاف به تایم اوت برود.

جمال موری در 9 ثانیه مانده به پایان بازی با ارتکاب خطا بر روی گرین دو پرتاب پنالتی به او داد که گرین با از دست دادن پنالتی دوم در مساوی کردن بازی ناموفق بود. موری که خطا بر روی او انجام شد باز هم یکی از پرتاب هایش را از دست داد تا وریورز با 7 ثانیه زمان به حمله برود. استفن کری با یک نفوذ زیبا در زیر سبد توپ را به یونس پاس داد اما هرنانگومز با یک بلاک شات خارق العاده از به ثمر رسیدن لی اپ او جلوگیری کرد تا ناگتس در این بازی زیبا و نفس گیر با نتیجه 100-98 به پیروزی برسد.

آمار بازی

تیم پرتاب منطقه ای پرتاب سه امتیازی ترن اوور ریباند
دنور 53.7% 18.8% 8 46
گلدن استیت 58% 24.1% 18 40
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن اسیست
دنور هریس 28 یوکیچ 11 یوکیچ 6
گلدن استیت کری 30 دورنت 11 دورنت 7

 

نمایش موجودیت‌ها