date_range یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۶:۰۸:۱۰ ب.ظ

یوونتوس 2-3 تاتنهام؛ پیروزی اسپرز در دیدار دوستانه با سوپرگل هری کین

یوونتوس 2-3 تاتنهام؛ پیروزی اسپرز در دیدار دوستانه با سوپرگل هری کین
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

انگیزه بالای هیگواین هم نتوانست مانع شکست یوونتوس در بازی دوستانه برابر تاتنهام شود.

طرفداری- در یک دیدار دوستانه میان تیم‌های یوونتوس و تاتنهام در کشور سنگاپور، تاتنهام توانست با گل دیدنی هری کین در ثانیه‌های پایانی، یوونتوس را شکست دهد.

اطلاعات بازی

تاریخ: یکشنبه، 30 تیر 1398

مکان: سنگاپور

تورنمنت: اینترنشنال کاپ

گلزنان: لاملا 30' لوکاس مورا 65' و هری کین 93' برای تاتنهام| هیگواین 56' و رونالدو 60' برای یوونتوس

شرح گل‌ها

یوونتوس 0-1 تاتنهام؛ اریک لاملا   30': سون با یک حرکت خوب و با استفاده از تعلل روگانی و بونوچی، در محوطه شش قدم اقدام به شوت‌زنی کرد که بوفون توپ را مهار کرد اما در ریباند، لاملا توپ را به درون دروازه فرستاد.

یوونتوس 1-1 تاتنهام؛ گونزالو هیگواین 56': هیگواین که نیمه دوم بازوبند کاپیتانی یووه را بست، انگیزه‌های بالای خود را به اثبات رساند. روی پاس برناردسکی، پیپیتا از پشت محوطه جریمه شوتی محکم را روانه دروازه تاتنهام کرد و دروازه گاتزانیگا فرو ریخت.

یوونتوس 2-1 تاتنهام؛ کریستیانو رونالدو 60': روی حرکت بسیار خوب دی شیلیو و پاس کات‌بک زیبای او، رونالدو صاحب توپ شد و با شوتی خوب، دروازه تاتنهام را باز کرد.

یوونتوس 2-2 تاتنهام؛  لوکاس مورا 65': اندومبله به درون محوطه جریمه رسید و پاسی خوب برای مورا ارسال کرد. وینگر برزیلی نیز از غفلت دی شیلیو در یارگیری استفاده کرد و به راحتی توپ را به درون دروازه شزنی فرستاد.

یوونتوس 2-3 تاتنهام؛ هری کین 93': روی اشتباه بد رابیو و لو دادن توپ در نیمه زمین، توپ به هری کین رسید و از همان‌جا شوتی فوق‌العاده را روانه دروازه یوونتوس کرد. شزنی که دروازه را ترک کرده بود، نتوانست به توپ برسد و به این ترتیب کین یک گل دیدنی از وسط زمین به ثمر رساند.

خلاصه بازی

اضافه می شود

نمایش موجودیت‌ها