date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۳۱:۱۱ ق.ظ

سرخیو روبرتو: رئال مادرید قبل از بارسلونا برای جذب من اقدام کرده بود؛ بازی با پاری‌سن‌ژرمن دیوانه‌کننده بود

سرخیو روبرتو: رئال مادرید قبل از بارسلونا برای جذب من اقدام کرده بود؛ بازی با پاری‌سن‌ژرمن دیوانه‌کننده بود
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرخیو روبرتو، در سال 2006 از باشگاه خیمناستیک به بارسلونا پیوست.

طرفداری - سرخیو روبرتو، هویت بارسلونایی دارد، اما شاید در جهانی دیگر، او می توانست پیراهن سفید رقیب سنتی بارسلونا، یعنی رئال مادرید را بر تن کند. این بازیکن، پیش از برگزاری دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل منچستریونایتد، در برنامه Al Coxte ، اظهار داشت که رئال مادرید برای اولین بار و پیش از بارسلونا با او صحبت هایی را انجام داده بود. 

به گزارش as ، مدافع 27 ساله بارسلونا، در مورد ابراز علاقه رئال مادرید برای جذب او، اظهار داشت:

وقتی که رئال مادرید به من پیشنهاد داد، من بازیکن رده جوانان خیمناستیک بودم. چند روز بعد، بارسلونا، با باشگاه و با پدرم تماس گرفت. همه خانواده ام طرفدار بارسلونا هستند، به جز پدرم که هوادار رئال مادرید بود، اما اکنون او هم عوض شده و 100% خالص است. 

سرخیو روبرتو با نیم نگاهی به بازی با منچستریونایتد، عنوان کرد که احساس خوبی در مورد این بازی دارد. او بیان کرد:

ما عملکرد خوبی از خود در لیگ قهرمانان اروپا نشان دادیم و نیاز داریم تا این رقابت ها را با موفقیت به پایان برسانیم. مهم ترین چیز، رسیدن به انتهای فصل با کسب عناوین مختلف است. 

سرخیو روبرتو، کسی بود که گل پیروزی بخش آبی و اناری ها را در آن بازی تاریخی مقابل پاری سن ژرمن، در ورزشگاه نیوکمپ را به ثمر رساند. او با بیان این که خاطرات مبهمی از آن اتفاق دارد، گفت:

زیاد به خاطر نمی آورم که بعد از گل، چه اتفاقاتی افتاد. همه هم تیمی هایم روی من پریدند، یادم هست که من روی زمین بودم و همه از روی خوشحالی روی من پریده بودند. آن روز واقعا دیوانه کننده بود و من تا صبح نتوانستم بخوابم. 

نمایش موجودیت‌ها