date_range دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۵۶:۰۸ ق.ظ

پاوار: اعتماد به نفس بالایی دارم؛ جو خیلی خوبی بر بایرن مونیخ حاکم است

پاوار: اعتماد به نفس بالایی دارم؛ جو خیلی خوبی بر بایرن مونیخ حاکم است
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مدافع جدید باواریایی‌ها اطمینان دارد تیمش در فصل آینده موفقیت‌های بیشتری کسب خواهد کرد.

طرفداری - پس از پیروزی ۳-۱ بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید در دیداری دوستانه، بنجامین پاوار گفت که طرفداران تیمش می‌توانند انتظار فصل موفقیت آمیزی را داشته باشند.

به گزارش سایت گل ، در حالی که کمتر از دو هفته تا دیدار سوپر جام آلمان مقابل دورتموند باقی مانده است، باواریایی‌ها مقابل حریف اسپانیایی خود به مراتب نسبت به بازی برابر آرسنال بهتر کار کردند. پاوار با خوشبینی به آینده گفته است:

قوی بودیم؛ خیلی خوب دفاع کردیم و خیلی خوب هم حمله کردیم. سه گل زدیم و یک گل خوردیم که البته اذیت کننده است ولی اهمیتی ندارد. تنها باید به یاد داشته باشیم که برنده شدیم. ما احساس بهتر و بهتری پیدا می‌کنیم. به هر حال بایرن باشگاه بسیار بزرگی است که به قهرمانی‌های متعدد عادت دارد. می‌دانیم اگر در طول فصل یکی-دو باخت بدهیم، مقداری مورد انتقاد قرار خواهیم گرفت. اما من نگران نیستم چون واقعا ترکیب خیلی قدرتمندی در اختیار داریم و جوی عالی بر آن حاکم است. همه چیز رو به راه خواهد شد. اعتماد به نفس بالایی دارم. جو خیلی خوبی بر تیم حاکم است. می‌توانیم ببینم که همه در زمین لذت می‌برند. همگی با هم در تلاش هستیم. 

قبل از تقابل روز ۳۱ آگوست با دورتموند در سیگنال ایدونا پارک، بایرن مونیخ در مسابقاتی تدارکاتی با میلان و فنرباحچه رو به رو خواهد شد.

نمایش موجودیت‌ها