date_range یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۳:۰۰ ق.ظ

محسن هاشمی: تلاش می‌کنیم افشانی در شهرداری بماند

محسن هاشمی: تلاش می‌کنیم افشانی در شهرداری بماند

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مصوبه اخیر مجلس مبنی بر بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌ها شامل شهردار تهران نمی‌شود گفت: شورای شهر تمام تلاش خود را خواهد کرد تا افشانی در شهرداری بماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مصوبه اخیر مجلس مبنی بر بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌ها شامل شهردار تهران نمی‌شود گفت: شورای شهر تمام تلاش خود را خواهد کرد تا افشانی در شهرداری بماند.

محسن هاشمی رفسنجانی در حاشیه برگزاری هشتادمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه هم‌اندیشی صبح امروز با حضور افشانی شهردار تهران، اظهار کرد: در این جلسه مسائلی در خصوص ادامه کار شهردار تهران و همچنین بانک شهر و انتصابات شهرداری بحث و تبادل نظر شد.

وی با تاکید بر اینکه شهردار تهران جزو بازنشستگان محسوب نمی‌شود گفت: شورای شهر تهران تمام تلاش خود را خواهد کرد که افشانی در شهرداری بماند و دیگر شاهد تغییرات در مدیریت شهری نباشیم. البته ما منتظر بازگشت قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها از شورای نگهبان هستیم، ولی همانطور که اعلام کردیم تمام تلاش خود رابرای فعالیت افشانی در شهرداری به کار خواهیم بست.

هاشمی همچنین به انتخاب مدیرعامل بانک شهر اشاره کرد و گفت: سهامداران بانک شهر کاندیدا‌های خود را برای هیئت مدیره بانک شهر معرفی کردند و بزودی این موضوع نیز تعیین تکلیف خواهد شد و در نهایت با معرفی این افراد و با تصویب بانک مرکزی هیئت مدیره بانک شهر به طور رسمی معرفی می‌شود.

 

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها