date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۲۷:۰۰ ق.ظ

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس: ضعف دولت در پیشنهاد برخی از وزرا به مجلس/ رئیس‌جمهور به دنبال دادن پست به رئیس ستادش است

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس: ضعف دولت در پیشنهاد برخی از وزرا به مجلس/ رئیس‌جمهور به دنبال دادن پست به رئیس ستادش است
دسته خبری: سیاست|مجلس

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به ضعف دولت در پیشنهاد برخی از وزرا گفت: به نظر می‌رسد برخی از این افراد رای آوریشان با اما اگر مواجه می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از دیار آفتاب ؛ بعد از استیضاح و استعفای چهار تن از اعضای کابینه دولت، روز یک‌شنبه رئیس‌جمهور طی نامه‌ای محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهاد دژ پسند برای وزارت امور اقتصاد و دارایی، رضا رحمانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت و محمد اسلامی برای وزارت راه و شهرسازی وزرای پیشنهادی خود را به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

بعد از معرفی وزرای پیشنهادی به مجلس موضع‌گیری‌های متفاوتی از سوی رسانه‌ها و سیاسیون اتخاذ شد، یکی از پرحاشیه نرین اسامی روز گذشته محمد شریعتمداری بود که تنها بعد از گذر یک روز از قبول استعفایش توسط رئیس‌جمهور از وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای وزارت کار و رفاه اجتماعی به مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

با توجه به تلاش برخی از نمایندگان مجلس برای بررسی طرح استیضاح شریعتمداری از وزارت صمت قبل از استعفا و کارنامه ضعیف عملکردی وی در این وزارتخانه این انتخاب از سوی رئیس‌جمهور بسیاری را به تعجب وا‌داشت.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

ضعف دولت در پیشنهاد برخی از وزرا به مجلس

در همین رابطه حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب ؛ ضمن تاکید بر نگاه متفاوت مجلس بر افراد معرفی‌شده گفت: به نظر تعدادی از این آقایان رای خوبی می‌آورند.

سلیمی با اشاره به ضعف دولت در پیشنهاد برخی از وزرا افزود: به نظر می‌رسد برخی از این افراد رای آوریشان با اما اگر مواجه می‌شود.

وی در رابطه با معرفی شدن شریعتمداری به‌عنوان وزیر کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: کارنامه آقای شریعتمداری و اقدام برخی نمایندگان برای استیضاح ایشان و همچنین تاکید شخص آقای شریعتمداری بر این جمله که دیگر من را درجایی به کار نگیرید هم نتوانست جلوی انتخاب ایشان توسط آقای رئیس‌جمهور را بگیرد و گویا آقای شریعتمداری رئیس ستاد آقای روحانی بوده است و رئیس‌جمهور می‌خواهد به هر شکل یک پستی برای او در نظر بگیرد.

انتهای پیام/

 
نمایش موجودیت‌ها