date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۳:۰۰ ب.ظ

سردار سلامی: امنیت کامل در مرز مهران برقرار است

سردار سلامی: امنیت کامل در مرز مهران برقرار است
دسته خبری: سیاست|دولت

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در بحث مسائل امنیتی همه چیز در مرز مهران تحت کنترل است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در بحث مسائل امنیتی همه چیز در مرز مهران تحت کنترل است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 سردار سلامی صبح دوشنبه در جلسه ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: خوشبختانه روند تردد زوار در پایانه مرزی مهران به خوبی برقرار است و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
 
وی گفت: همکاری و همدلی تمام مسئولان برای تسهیل در تردد زوار ستودنی است.
 
سردار سلامی با اشاره به اینکه کنگره بزرگ اربعین طی چند سال گذشته روند رو به رشدی داشته است، گفت: در بحث مسائل امنیتی همه چیز در مرز مهران تحت کنترل است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
 
جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: یک طرح جامع برای اربعین در بخش‌های مختلف برای خدمات رسانی به زوار اربعین باید در این منطقه اجرا شود.
 
وی ادامه داد: باید نقاط قوت و ضعف مرز شناسایی شود و برای سال‌های بعد مسئولان از تجربیات سال‌های گذشته برای خدمات رسانی بهتر و تسهیل در تردد استفاده کنند.
 
سردار سلامی با اشاره به طوفان شب گذشته در مهران و وارد شدن خسارت به موکب‌های پایانه مرزی، اظهار داشت: سپاه این آمادگی را دارد برای موکب‌های خدمات رسان سیلو ایجاد کند.
 
وی افزود: مسئولان زمینه خدمات رسانی بیشتر به مردم در پایانه مرزی و موکب‌ها را فراهم کنند و در این زمینه سپاه هم همکاری و کمک خواهد کرد.
نمایش موجودیت‌ها