date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۲۸:۰۰ ب.ظ

فرمانده کل سپاه پاسداران در سمنان مطرح کرد؛ ردپای "عوامل نفوذی" در ربایش مرزبانان میرجاوه/ عاملان، با پاسخ دندان‌شکن مواجه خواهند شد

فرمانده کل سپاه پاسداران در سمنان مطرح کرد؛ ردپای "عوامل نفوذی" در ربایش مرزبانان میرجاوه/ عاملان، با پاسخ دندان‌شکن مواجه خواهند شد
دسته خبری: سیاست|دولت

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به ردپای "عوامل نفوذی" در ربوده شدن مرزبانان میرجاوه گفت: عاملان ربوده شدن مرزبانان با پاسخ دندان‌شکن مواجه می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از مرآت ،‌ سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران در حاشیه آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه استان سمنان در گفتگو با خبرنگاران درخصوص ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در میرجاوه گفت: ایجاد ناامنی یکی از هدف های دشمنان ملت ایران در راس آن آمریکا، اسرائیل و رژیم آل سعود است که هربار برای این امر سرمایه گذاری بسیاری انجام می دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان هربار تلاش می کردند با درگیری این برجک و پاسگاه را اشغال کنند، افزود: هر روز در تلاشند که توطئه ای علیه ایران در گوشه و کنار کشور انجام دهند که توطئه هایشان با بیداری سربازان ولایت خنثی سازی می شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران همچنین تصریح کرد: هر بار با درگیری خواستند برجک یا پاسگاهی را بگیرند اما ناکام ماندند و اما این بار با ورود یک نیروی نفوذی و باترفند بی هوش کردن افراد توانستند عمل خود را انجام دهند.

جعفری با اشاره به اینکه  مطمئن بودند که تا زمانی که رزمنده هوشیار باشد نخواهند توانست به هدف خود برسند افزود: کاری که انجام دادند، هنر نیست و با پاسخ سخت و دندان شکنی روبرو خواهند شد.

انتهای پیام/

 

نمایش موجودیت‌ها