date_range دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۴۵:۰۰ ب.ظ

آخرین قیمت طلا و ارز در بازار آزاد +جدول

آخرین قیمت طلا و ارز در بازار آزاد +جدول

صرافی‌های پایتخت امروز هر دلار را 4 هزار و 810 تومان و سکه تمام طرح جدید با رشد قیمت یک‌میلیون و 560 هزار تومان می‌فروشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با رشد قیمت یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم یک‌میلیون و ۵۰۱ هزار تومان معامله می‌شد.


هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه ربع‌بهار آزادی ۷۶۶ هزار تومان، ربع سکه ۴۵۸ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۰۴ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۱۵۱ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۳۲۱.۷ دلار معامله می‌شود.

همچنین صرافی‌های پایتخت نیز امروز هر دلار آمریکا را ۴ هزار و ۸۱۰ تومان می‌فروختند. امروز در بازار آزاد هر یورو ۶ هزار و ۷۳ تومان و هر پوند با ارزش ۶ هزار و ۸۸۰ تومان و درهم امارات ۱۳۴۹ تومان دادوستد می‌شد.

** توجه داشته باشید نرخ دلار در جدول زیر با نرخ لحظه‌ای دلار در کف بازار متفاوت است، در این خبر منظور از نرخ دلار که در بالا هم درج شده، قیمت لحظه‌ای دلار است که مقابل پاساژ افشار معامله می‌شود.
 
آخرین قیمت طلا و ارز در بازار آزاد +جدول

 

تصویرها
آخرین قیمت طلا و ارز در بازار آزاد +جدول
نمایش موجودیت‌ها