صدور مجوز 330 پرواز فوق‌العاده اربعین
دسته خبری: اقتصاد|ترابری

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به صدور مجوز 330 پرواز فوق‌العاده اربعین از فروش بلیت این پروازها از روز سه‌شنبه 24 مهرماه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛  مرتضی دهقان اظهار کرد: صبح امروز جلسه ای با حضور دبیرانجمن شرکت های هواپیمایی و نمایندگان فروش بلیت های اربعین در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد.

وی با اشاره به صدور مجوز 330 پرواز فوق‌العاده برای شرکت‌ها در ایام اربعین غیر از حدود 90 پرواز برنامه‌ای در هفته، یادآور شد: پروازها از 2 آبان ماه آغاز و تا 12 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: علی رغم اینکه پروازهای اربعین تکلیفی نیست، اما شرکت‌های هواپیمایی بر تعیین قیمت بلیت پرواز‌ تهران - نجف - تهران و سایر شهرستان‌ها 2.2 میلیون تومان، پرواز مشهد - نجف - مشهد 2.8 میلیون تومان و مسیر یک‌طرفه تهران - نجف و سایر شهرستان‌ها به نجف، 1.1 میلیون تومان و مشهد - نجف 1.4 میلیون تومان موافقت کردند.

وی رضایتمندی مردم را یکی از شاخصه های مهم عملکرد شرکت های هواپیمایی دانست و ضمن تاکید بر دقت در توزیع بلیت هواپیما از زائران هواپیما، خواست تا از مراکز معرفی شده بلیت هواپیما را تهیه کنند.

نمایش موجودیت‌ها