date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۷:۲۷ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

حمایت از ورزش بیجار اولویت است

حمایت از ورزش بیجار اولویت است
منبع خبر: خبرآنلاین
دسته خبری: ورزش|اسکی

مدیرکل ورزش جوانان استان کردستان از حمایت همه‌جانبه از ورزش دیارگروس خبر داد.

حمایت از ورزش بیجار اولویت است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از بیجار، حامد جولایی در نشستی که با حضور نماینده بیجار و رئیس هیئت های ورزشی در محل سالن شهدای گمنام فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: کلنگ زنی خوابگاه ۲۰۰ نفره، پیست موتور سواری، استخر خاندانقلی و زورخانه حسن آباد و یاسوکند نوید بخش روزهای بهتری برای ورزش دیار گروس خواهد بود.

جولایی با تاکید بر توانایی بالای هیئت های ورزشی گفت: توانایی هیئت های ورزشی بسیار بالا می باشد ودر راستای حمایت از این هیئت ها مبلغ۴۰میلیون باهدف تجهیز امکانات اختصاص داده خواهد شد.

مدیر کل ورزش وجوانان به ارتقای فعالیت های ورزشی اشاره کرد و گفت: توجه ویژه به ورزش و امور جوانان می تواند راهی برای حل مشکلات مختلف اجتماعی باشد.
وی از حمایت همه جانبه از برگزاری مسابقات قهرمانی ومیزبانی های کشوری واستانی خبر دادو عنوان کرد: هر نوع مسابقه قهرمانی که در شهرستان بیجار برگزار شود حمایت همه جانبه اداره کل ورزش وجوانان را به همراه خود خواهد داشت.

جولایی در پایان ضمن اشاره به موفقیت های ورزشکاران در عرصه های مختلف گفت: علیرغم محددیت ها ونبود امکانات شاهد درخشش جوانان می باشیم و بااین حال ورزش در شهرستان بیجار می تواند بسیار موفق تر عمل کند.

 

46

تصویرها
حمایت از ورزش بیجار اولویت است
نمایش موجودیت‌ها