date_range چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۳:۰۰ ب.ظ

حسین شریعتمداری خطاب به هیئت نظارت بر مطبوعات: به کیهان تذکر می‌دهید؟ شما را 6 ماه منفصل‌ازخدمت می‌کنم

حسین شریعتمداری خطاب به هیئت نظارت بر مطبوعات: به کیهان تذکر می‌دهید؟ شما را 6 ماه منفصل‌ازخدمت می‌کنم
منبع خبر: خبرآنلاین

روزنامه کیهان نوشت: مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: اگر پای رعایت قانون درمیان باشد، به جای شکایت از کیهان، باید اعضای هیئت نظارت بر مطبوعات یا شخصیت صادرکننده حکم علیه کیهان دست‌کم به 6 ماه انفصال از خدمت محکوم شوند.

حسین شریعتمداری  با ‌اشاره به برخورد دوگانه هیئت نظارت بر مطبوعات با نشریات و شکایت از روزنامه کیهان، گفت: همه حرف ما در تیتر یکشنبه روزنامه کیهان که با تذکر و شکایت روبه‌رو شده، تاکید بر خسارت محض برجام و هشدار نسبت به تکرار همان فاجعه با تصویب FATF بود.

شریعتمداری تاکید کرد: اقدام کیهان در انطباق کامل با ماده ۵ قانون مطبوعات است و مطابق ماده ۴ قانون مطبوعات، هیچ مقام دولتی و غیردولتی حق ندارد برای چاپ و یا جلوگیری از چاپ مطالب منطبق با این قانون به مطبوعات فشار بیاورد.

 

1717

نمایش موجودیت‌ها
نظرهای خبر

 • user avatar
  بی نام

  بله در این کشور فقط کیهان و شخص شریعتمداری صاحب حق هستند و کلا هیچکس دیگر هیچ حقی ندارد مگر اینکه این حق از طرف صاحب حقوق یعنی کیهان به او داده شود

  چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰:۰۵ ب.ظ
 • user avatar
  علی رضا

  همه چیز از آنجا گره خورده است که خواسته اند به هر قیمت مقامی به محمد نهاوندیان بدهند ... و شما بهتر از من و مردم می ذانید که چرا ... کلٌ اقتصاد مملکت بخاطر یک نفر : همه برای یکی ...

  دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵:۵۶ ق.ظ
 • user avatar
  پسرک

  اقای شریعتمداری به راهت ادامه بده و از هیچی نترس مردم انقلابی پشتتن

  چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸:۱۷ ب.ظ