date_range جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۳:۱۶ ب.ظ

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان: به بازیکنانم ایمان دارم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان: به بازیکنانم ایمان دارم
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در بازی بعدی بهترین بازی را به نمایش می‌گذاریم، من به بازیکنانم ایمان دارم و می‌دانم به زمان نیاز داریم چون تغییر در یک لحظه صورت نمی‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری برنا- استان اصفهان، ایلی استان  بعد شکست تیمش مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی خوبی را  شاهد بودیم به هر دو تیم تبریک می‌گویم چرا که هر دو تیم برای پیروزی به زمین آمدند و در آخر سپاهان ۳ امتیاز گرفت اگر مدیران باشگاه به من اجازه بدهند رفته رفته تیم را در هفته های آتی بهتر می کنم.

وی افزود: من با بازیکنان آشنایی کاملی دارم باید تیم بازی هجومی و رو به جلو انجام دهد و بایستی فاصله خطوط را کم تر کنیم تا تیم هجومی تر ظاهر شود برای بهتر شدن نیاز به زمان داریم. برای بهتر شدن بازی خواهیم کرد و این را  می دانم که موفقیت تنها به دست نمی‌آید و ما به حمایت مدیران نیاز داریم و در بازی حتما گل می زنیم و پیروز خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: در آینده نزدیک تیمی متفاوت از فولاد خواهید دید قول می دهم بازی هجومی و رو به جلویی را ارائه دهیم. باید احساس مسئولیت بیشتری داشته باشیم، در همه پست‌ها باید بهتر کار کنیم و مطمئن باشید در هفته آینده بازی بهتری از فولاد خوزستان خواهید دید. در بازی بعدی بهترین بازی را به نمایش می‌گذاریم، من به بازیکنانم ایمان دارم و می‌دانم به زمان نیاز داریم چون تغییر در یک لحظه صورت نمی‌گیرد. علاقه‌ای به ارسال توپ‌های بلند ندارم. دوست دارم مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم و آن را به گردش در بیاوریم تا با کسب پیروزی، هواداران را خوشحال کرده و آنها حمایت بیشتری از ما انجام دهند.

استان در خصوص قهرمانی تیم سپاهان در لیگ برتر اذعان کرد: قهرمانی یگ یک پروسه زمان بر است و هنوز خیلی زود است که بخواهیم راجع به قهرمان شدن سپاهان صحبت کنیم، تنها 7 هفته گذشته است و ممکن است اتفاقات غیر منتظره در لیگ رخ دهد، هنوز بازی‌های برگشت نیم‌فصل دوم باقی مانده است شاید نتیجه این دیدار را جبران کنیم.

وی با شاره به آینده تیم فولاد خاطرنشان کرد:‌ من همیشه تفکرات مثبتی دارم و انسان خوش‌بینی هستم. و همیشه می گویم تیم من بهترین نتیجه را می گیرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با شاره به نقش هواداران سپاهان در این بازی تاکید  کرد:‌ حضور هواداران همیشه  تاثیرگذار است ولی ما به خاطر فشار هواداران و بازی سپاهان نتیجه را واگذار نکردیم  بلکه به خاطر اشتباهات تیم ما بود که در طول بازی ارائه کردیم. لوپز مدافع وسط ما اولین باری بود که در لیگ برتر بازی می‌کرد. با وجود مصدومانی که داشتیم، ایوب والی را بین دو نیمه به خاطر مصدومیت تعویض کردیم. این اتفاقات باعث شد تا سپاهان به گل برسد باز هم اعلام می کنم اعتقاد زیادی به بازیکنان، کادر فنی و هواداران فولاد دارم و در آینده نتیجه خوبی را رقم خواهیم زد.

د/ 2

 

نمایش موجودیت‌ها