date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۲:۲۷ ب.ظ

نادر به سپیدرود رفت؛ دست‌نشان در تور رشتی‌ها

نادر به سپیدرود رفت؛ دست‌نشان در تور رشتی‌ها
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتسال

نادر دست‌نشان به‌عنوان سرمربی تیم سپیدرود رشت انتخاب شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه سپیدرود، کمیته فنی باشگاه سپیدرود رشت پس از بررسی برنامه مربیان پیشنهادی جهت انتخاب پست سرمربیگری سپیدرود، اعضا بر روی انتخاب نادر دست نشان به جمع بندی رسیدند و این امر به  رفیعی مدیرعامل باشگاه سپیدرود اعلام شد.

در جلسه‌ای که امروز با حضور اعضای هیات مدیره برگزار شد، در ارتباط با گزینه انتخابی کمیته فنی به بحث و تبادل نظر پرداخته شد و در نهایت با انتخاب نادر دست نشان به عنوان سرمربی سپیدرود در لیگ برتر فصل ۹۷-۹۸ موافقت به عمل آمد.در نهایت اعضا به مدیرعامل اختیار دادند تا وی با دست نشان به عنوان سرمربی اقدام به عقد قرارداد نماید.

نادر دست نشان پیش از این سابقه سرمربیگری در سطح نخست فوتبال ایران با تیم های؛ پگاه گیلان، صنعت نفت آبادان، را دارد و همچنین توانسته با چهار تیم مس کرمان، استیل آذین تهران، نفت تهران و آبادان به لیگ برتر صعود نماید. او موفق شده بود با تیم های شهید قندی یزد، نساجی مازندران، پیام مشهد و شهرداری بندرعباس تا مرحله پلی آف صعود به لیگ برتر بر سد.

دست نشان در سال ۸۷ علاوه بر آنکه توانست تیم پگاه گیلان را در سطح نخست فوتبال ایران حفظ نماید، موفق شد تا با این تیم به فینال جام حذفی فوتبال ایران صعود کند.

نمایش موجودیت‌ها