date_range چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۵۶:۰۹ ب.ظ

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی: زیرساخت‌های استان برای شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم است

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی: زیرساخت‌های استان برای شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم است
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|کاراته

مدال‌آوران استان مرکزی در مسابقات لیگ جهانی کاراته در استانبول ترکیه روز چهارشنبه در محل اداره‌کل ورزش و جوانان این استان تجلیل شدند.

به گزارش برنا از اراک ، در این آیین صالح اباذری و مهدی خدابخشی که در بخش کمیته لیگ جهانی کاراته استانبول ترکیه مدال طلا به دست آورده بودند، با اهدای لوح تجلیل شدند.

همچنین در این آیین علی زند، میلاد دلیخون و ابوالفضل شهرجردی که در مسابقات لیگ جهانی کاراته استانبول ترکیه مدال برنز بدست آورده بودند، تجلیل شدند.

حسین رسولی که مدال طلای دو و میدانی قهرمانی آسیا ژاپن را در ماده پرتاب دیسک با پرتاب 62 متر و 29 سانتیمتر بدست آورده بود، تجلیل شد.

حسین رسولی با این پرتاب خود رکورد آسیا را شکست و در این دوره از مسابقات به عنوان جوان برتر آسیا در رشته دو و میدانی معرفی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در این آیین گفت: درخشش این ورزشکاران نشان از بالندگی و پویایی ورزش استان و همچنین انگیزه بالای ورزشکاران برای موفقیت در صحنه های ملی، آسیایی و جهانی دارد.

عابد حقدادی افزود: امکانات و زیر ساخت استان برای کشف و شکوفایی استعدادهای ورزشی فراهم است و تیم های کارشناسی به همین منظور در نقاط مختلف استان فعالیت می کنند.

 

نمایش موجودیت‌ها