date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۴۳:۴۷ ق.ظ

امید ابراهیمی در گفتگو با برنا: بازی با بولیوی نقاط ضعف و قوت تیم ملی را نشان داد/ حضور بانوان در ورزشگاه اقدام شایسته‌ای بود

امید ابراهیمی در گفتگو با برنا: بازی با بولیوی نقاط ضعف و قوت تیم ملی را نشان داد/ حضور بانوان در ورزشگاه اقدام شایسته‌ای بود
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

بازیکن تیم ملی ایران، گفت: اتفاق خیلی خوبی بود که بعد از چند سال بانوان هم به ورزشگاه امدند و باید از این اقدام شایسته تقدیر کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم ملی فوتبال ایران در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال السد رفت که این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع تیم فوتبال ایران به پایان رسید. امید ابراهیمی بازیکن تیم ملی کشورمان در این دیدار با خبرنگار برنا صحبت کرد.

وی با اشاره به اینکه بولیوی حریف خوبی پیش از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بود، گفت: بولیوی تیم خوبی است و بازی با این تیم در آمادگی بیشتر کمک بسیاری می‌کند. بازی با بولیوی نقاط ضعف و قوت تیم را نشان داد و امیدواریم در این جام ملت‌های آسیا بعد از چند سال به عنوان قهرمانی برسیم.

ابراهیمی درباره شرایط آمادگی تیم ملی، بیان کرد: تیم ملی اکنون در شرایط بسیار خوبی است. تمرینات در حال پیگیری است و دومین اردو تیم ملی هم در حال برگزاری است تا بازیکنان با هماهنگی و آمادگی  بیشتر راهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شوند.

بازیکن تیم ملی درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌، گفت: اتفاق خیلی خوبی بود که بعد از چند سال بانوان هم به ورزشگاه امدند و باید از این اقدام شایسته تقدیر کرد. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و در بازی‌های باشگاهی هم بانوان بتوانند به ورزشگاه بیایند و به تشویق تیم مورد علاقه خود بپردازمد. 

نمایش موجودیت‌ها