date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۰۵:۴۵ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

در همین دوره رقابت‌ها؛ البرز، میزبان تورنمنت بین‌المللی فجر شد

در همین دوره رقابت‌ها؛ البرز، میزبان تورنمنت بین‌المللی فجر شد
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|تکواندو

بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندوی جام فجر در بخش مردان و دهمین دوره این مسابقات در بخش زنان، اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی هیئت تکواندو استان البرز برگزار می‌شود

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندوی جام فجر در بخش مردان و دهمین دوره این مسابقات در بخش زنان از یکم اردیبهشت ماه به مدت دو روز در سالن "انقلاب" کرج برگزار می‌شود.

دوره گذشته این مسابقات با حضور 20 تیم از کشورهای ایران (2 تیم)، افغانستان (3 تیم)، پاکستان (3 تیم)، روسیه (2 تیم) عراق (2 تیم)، لوکزامبورگ، سوریه، سیشل، عمان، یونان، آذربایجان، هند و ارمنستان در 8 وزن برگزار شد.

تیم شهرداری ساری از ایران با 6 مدال طلا، یک نقره و 84 امتیاز قهرمان شد، تیم لوازم خانگی کن با یک مدال طلا، 2 نقره، دو برنز و 41 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم افغانستان با یک مدال نقره، یک برنز و 23 امتیاز عنوان سوم را بدست آورد. تیم ارمنستان با یک مدال طلا، یک برنز و 22 امتیاز و تیم عراق با 5 برنز و 20 امتیاز در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفتند.

گفتنی است؛ مسابقات جام فجر در تقویم فدراسیون جهانی به ثبت رسیده و دارای گرید(G1) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

نمایش موجودیت‌ها