date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۳۷:۱۲ ق.ظ

به دنبال حضور در اردوهای اروپایی هستیم؛ منصوری: از عملکرد بچه‌ها به‌ویژه ملایی و محجوب در ازبکستان بسیار راضی بودم

به دنبال حضور در اردوهای اروپایی هستیم؛ منصوری: از عملکرد بچه‌ها به‌ویژه ملایی و محجوب در ازبکستان بسیار راضی بودم
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|جودو

سرمربی تیم ملی جودوی کشورمان گفت: حضور 350 شرکت‌کننده در اردوی ازبکستان شرایط را برای محک خوردن ملی‌پوشان کشورمان فراهم کرده بود و واقعا کمپ فوق‌العاده‌ای بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد منصوری در گفتگو با خبرنگار برنا ضمن مثبت دانستن خروجی اردوی ازبکستان عنوان کرد: شرایط کمپ ازبکستان فوق العاده بود و در هر جلسه از تمرین تقریبا ۳۵۰ جودوکار در تمرینات حاضر بودند که این امر باعث محک هرچه بیشتر نفرات و تقویت نقاط و ضعف قوت آنها شد.

وی ادامه داد: از عملکرد تمام نفرات اعزامی به نسبت رضایت دارم اما ملایی و محجوب واقعا خوب بودند و حریفان تمرینی را حسابی اذیت کردند. هر روز  به طور تقریبی ۲۰ مبارزه تمرینی برای نفرات انجام شد که این مسئله واقعا ایده آل بود. 

سرمربی تیم ملی جودو گفت: به جز کشور میزبان که با تعداد زیادی از جودوکارانش در این برنامه حاضر بود تاجیکستان با ۴۰ نفر، قرقیزستان با ۱۶ نفر، قزاقستان با ۳۶ نفر، عربستان با ۱۰ نفر، ژاپن با ۲ نفر، انگلیس با ۳ نفر و تیم کشورمان با ۱۲ نفر در این کمپ حاضر بودند. البته در این میان روس ها نیز در مجموع با ۴ تیم به ازبکستان آمده بودند.

منصوری تصریح کرد: در ادامه نیز برنامه های خوب برون مرزی را در دستور کار داریم و به طور موال تا چند روز آینده تیم به تورنمنت گرند پری تونس اعزام می شود. البته بلافاصله بعد از مبارزات ۳ روز اردوی مشترک را در این کشور تجربه خواهیم کرد. در ادامه به دنبال حضور در اردوهای اروپایی نیزهستیم و در صورت فراهم بودن شرایط حتما این برنامه را اجرایی خواهیم کرد.

نمایش موجودیت‌ها