date_range سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۱۸:۳۶ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک: تیم جوان ایران کار بزرگی کرد

رئیس کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک: تیم جوان ایران کار بزرگی کرد
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|ژیمناستیک

مسئول کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک و یکی از داوران مسابقات بازی‌های آسیایی جاکارتا با اشاره به سطح بالای فنی رقابت‌ها اظهار کرد: تیم جوان ایران کار بزرگی کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سید امید شیخ احمدی مسئول کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک و یکی از داوران مسابقات بازی های آسیایی جاکارتا گفت: امسال سطح فنی رقابت ها بسیار بالا بود. ۲۶ تیم در این دوره از مسابقات ژیمناستیک بازی های آسیایی حضور داشتند. بهترین های آسیا که سابقه حضور در المپیک و مسابقات جهانی را دارند در این دوره مسابقه دادند. نفراتی که بالاترین نمرات را در مسابقات جهانی دارا هستند و در این دوره هم کشورهایی چون چین، ژاپن، کره، تایوان و حتی هند و ازبکستان عملکرد بسیار خوبی داشتند و تیم کشورمان هم در این دوره عملکرد ارزشمندی داشت. به نظر من ژیمناست های کشورمان در این دوره انتظارات را برآورده کردند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه مچ پا یکی از ژیمناست های تیم چهار نفره کشورمان مصدوم بود اما تیم ما عملکرد خوبی داشت. ضمن آنکه تیم ایران در این دوره جوان بود و جوانان ما در این سطح از مسابقات عالی کار کردند. با توجه به اینکه در دوره قبلی مسابقات ژیمناستیک بازی های آسیایی حضور داشت و تیم ها را دیده بودم تیم ما در این دوره بهتر از دوره گذشته عمل کرد. لازم است به رئیس فدراسیون، سرمربی محترم و ملی پوشان تبریک بگویم. صعود به جمع بهترین های آسیا و جهان اتفاق خوبی است و کار بزرگی انجام دادیم.

رئیس کمیته داوران فدراسیون ژیمناستیک در خاتمه گفت: با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم ملی‌پوشان ما در بازی آسیایی عملکرد شایسته ای داشتند. تیم ملی در دوره های گذشته هم فینالیست شد اما همواره عنوان هشتمی را از آن خود کرده بود. امسال با وجود سعید کیخا که صاحب سبک است امیدوارم ژیمناستیک به موفقیت ارزشمندی برسد.

نمایش موجودیت‌ها