date_range سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۷:۳۵ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

گزارش خبرنگار اعزامی برنا از جاکارتا؛ پنج برنز ووشوی ایران قطعی شد/ سیفی حریفش را ناک‌اوت کرد

گزارش خبرنگار اعزامی برنا از جاکارتا؛ پنج برنز ووشوی ایران قطعی شد/ سیفی حریفش را ناک‌اوت کرد
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|جودو

پنج سانداکار تیم ملی ووشوی ایران با ارائه مبارزاتی تماشایی و صعود به نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی، مدال برنز خود را قطعی کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مبارزات مرحله یک چهارم نهایی رقابت های ووشوی بازی های آسیایی 2918 جاکارتا، عصر امروز (سه شنبه) برگزار شد و الهه منصوریان، شهربانو منصوریان، عرفان آهنگریان، فرود ظفری و محسن محمدسیفی با عبور از سد حریفان و صعود به نیمه نهایی، پنج برنز تیم ایران را قطعی کردند. صبح امروز نیز «زهرا کیانی» به مدال ارزشمند نقره رسید که با این اوصاف تیم ووشوی کشورمان، 6 مدال قطعی در هجدهمین دوره بازی های آسیایی دارد.

مبارزات مرحله نیمه نهایی، عصر فردا (چهارشنبه) برگزار می شود.

**نتایج مبارزات سانداکاران ایران در مرحله یک چهارم نهایی، بدین شرح است:

*در وزن منهای 52 کیلوگرم «الهه منصوریان» که پیش از این برابر «دوی سناتوهی» نایب قهرمان جهان از هند به پیروزی رسیده بود به مصاف «تی تو تای» از ویتنام دارنده مدال برنز جهان رفت و در 2 راند متوالی این رقیب را شکست داد تا به نیمه نهایی راه یابد. وی برای رسیدن به فینال به مصاف «دیوین والی» از فیلیپین می رود.

*در وزن منهای 60 کیلوگرم «شهربانو منصوریان» که با یک قرعه استراحت به یک چهارم نهایی راه یافته بود به مصاف «تی تای هانگ» از ویتنام رفت و در همان راند نخست با ارائه فنون مختلف امتیازات متعددی به دست آورد و با ضربه فنی به پیروزی رسید. او در نیمه نهایی با «سوچایا بوالونگا» از تایلند روبرو می شود.

*در وزن منهای 60 کیلوگرم مردان «عرفان آهنگریان» که پیش از این نمایندگان تایلند و یمن را با اقتدار شکست داده بود در مرحله یک چهارم نهایی نیز در پایان مبارزه ای دشوار که سه راند به طول انجامید از سد «جو سونگ هیون» از کره جنوبی گذشت و به نیمه نهایی گام گذاشت. آهنگریان در مرحله بعدی با «سوریا پارتاپ» از هند مسابقه می دهد.

*در وزن منهای  65 کیلوگرم «فرود ظفری» که پیش از این مقابل «یودی چایادی» از اندونزی پیروز شده بود به مصاف «هوانگ وان کائو» از ویتنام رفت و در 2 راند به پیروزی مقتدرانه رسید. فرود در نیمه نهایی برابر «گراول نارندر» از هند مسابقه می دهد.

*در وزن منهای 70 کیلوگرم «محسن محمدسیفی» قهرمان مطلق جهان در مرحله یک چهارم توانست با اقتدار برابر «کالان خوتسومبار» از لائوس در همان 30 ثانیه نخست با ناک اوت کردن رقیب، به پیروزی دست یابد.

سیفی که پیش از این «امیر اسماعیل اوف» از قزاقستان را مغلوب ساخته بود در نیمه نهایی باید با «هام گوان سیک» از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.

 

نمایش موجودیت‌ها