date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۰:۲۸ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

به مدت چهار روز؛ اردوی ملی‌پوشان بسکتبال در کرمان

به مدت چهار روز؛ اردوی ملی‌پوشان بسکتبال در کرمان
منبع خبر: خبرگزاری برنا
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

ملی‌پوشان بسکتبال سه‌نفره بانوان کشور در دومین مرحله اردوی آمادگی و تمرینی خود برای مدت چهار روز در کرمان اردو زدند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دومین مرحله اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان که از 26 اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی استان کرمان آغاز شده تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد.

ورزشکاران حاضر در این اردو راضیه شمس، معصومه اسماعیل زاده، فائزه شهریاری، سحر نجفی، نیره یزدانپناه، ساغر آجیلی، سعیده علی، کیمیا یزدیان طهرانی، مژگان خدادادی، شادی عبدالوند و شیدا شجاعی هستند. نیکا بیک لیک لی سرمربی تیم ملی، مریم رشیدی به عنوان سرپرست و گلاره کاکاونپور با سمت مسئول دپارتمان بسکتبال سه نفره بانوان، در این اردو حضور دارند. نمایندگان استان کرمان در این اردوی تمرینی نیره یزدانپناه به عنوان بازیکن و مریم رشیدی به عنوان سرپرست، هستند.

براساس این گزارش بازیکنان یک روز استراحت می کنند تا مرحله تمرینی خود را برای شناسایی نفرات نهایی در گرگان برگزار کنند. پس از این اردو ملی پوشان بسکتبال سه نفره بانوان برای انتخاب نفرات نهایی تیم ملی، به گرگان می روند. چهار بازیکن نهایی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان کشور حاضر در این اردو برای حضور در رقابت های جام جهانی فیلیپین خود را آماده می کنند. رقابت های جام جهانی از روز 18 تا 22 خرداد ماه سال جاری در کشور فیلیپین برگزار می شود.

نمایش موجودیت‌ها